d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1135613571358135913601443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Sep 18 2010 03:59pm
Quote (amigo @ 18 Sep 2010 23:42)
nowa wersja 2.00 jest, odśwież cache ;)


dobry joke :)
Member
Posts: 2,020
Joined: May 4 2010
Gold: 3,552.75
Warn: 10%
Sep 19 2010 01:34am
ej kogo wybrać

Fightera Czy Rogue i w Co maksować i co napoczątku wybrać

za pomoc sypne fg pm me
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Sep 19 2010 02:22am
Quote (VexWilk @ 19 Sep 2010 09:34)
ej  kogo wybrać

Fightera Czy Rogue i w Co maksować i co napoczątku wybrać

za pomoc sypne fg pm me


fighter i wszystko w sile, axy i ee armory
Member
Posts: 5,579
Joined: Nov 12 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Sep 19 2010 02:36am
dobrze trzeba grac ;d
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Sep 19 2010 12:26pm
W co dodawac barbem ? i co nosic ?

This post was edited by csdig on Sep 19 2010 12:27pm
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 19 2010 12:28pm
Quote (csdig @ Sep 19 2010 06:26pm)
W co dodawac barbem ?


zalezy jaki rodzaj broni

jak axy to imo z 70 w dexa i all str, albo all w str
Member
Posts: 2,020
Joined: May 4 2010
Gold: 3,552.75
Warn: 10%
Sep 19 2010 12:49pm
Kilka pytań mam do was : Jaki Char Owni
Fighter
Barbian
Jak już powiecie jaki char Owni to Jaką Broń Do Niego Nosić i w co Pakować

jak pokapuje wszystko i bedzie ownil to dam 10 fg
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2010 12:53pm
jak ktoś jest zainteresowany kupnem jakiś moich itemów to pm me
kończę z LSem
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 19 2010 12:53pm
Quote (VexWilk @ 19 Sep 2010 20:49)
Kilka pytań mam do was : Jaki Char Owni
Fighter
Barbian
Jak już powiecie jaki char Owni to Jaką Broń Do Niego Nosić i w co Pakować

jak pokapuje wszystko i bedzie ownil to dam 10 fg


Zdaje sie, ze juz Ci wysylalem dzis PM w tej kwestii, nawet nie odpisales ;)
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 19 2010 12:54pm
Quote (groch55 @ 19 Sep 2010 19:28)
zalezy jaki rodzaj broni

jak axy to imo z 70 w dexa i all str, albo all w str


Też do końca nie ma różnicy jaka broń, bo avg każdej broni jest takie samo. Przy clubach/swordach możesz zadać bardzo niski krytyk albo i też bardzo wysoki. Przy axach znowu krytyki są mniej więcej na tym samym poziomie, więc wychodzi na to samo. Do tego dex zmniejsza otrzymywane krytyki. Według mnie 100-110dex reszta str, ale to też wszystko w zależności od posiadanych przedmiotów. Wydaje mi się, że dex jak i str są równie ważne z minimalną przewagą na str. Jeśli się mylę to poprawcie mnie, chętnie sam się też czegoś nauczę.
Go Back To Polska Topic List
Prev1135613571358135913601443Next
Add Reply New Topic New Poll