d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev1135213531354135513561383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 2 2016 01:00pm
Quote (Damundo @ 2 Apr 2016 19:57)
dobrze wiesz kogo peemowac.......


bo mam pytanie, mam 500 fps w kunter strike i nie wiem czy to nie za malo jak myslisz??
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Apr 2 2016 01:05pm
Quote (Lander @ 2 Apr 2016 21:00)
bo mam pytanie, mam 500 fps w kunter strike i nie wiem czy to nie za malo jak myslisz??


W pierwszej kolejnosci jaki masz procesor? Jak jakies gowno typu i7-4790k, szedlbym bardziej w i7-5960X.
No i quad sli 980ti to takie rozsadne minimum.
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Apr 2 2016 01:06pm
Quote (Damundo @ Apr 2 2016 09:05pm)
W pierwszej kolejnosci jaki masz procesor? Jak jakies gowno typu i7-4790k, szedlbym bardziej w i7-5960X.
No i quad sli 980ti to takie rozsadne minimum.
AMD wydalo niedawno nowiutka karte, imo mozna przetestowac.

Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 2 2016 01:07pm
dzienki za pomusz
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Apr 2 2016 02:49pm
Quote (Lander @ Apr 2 2016 08:00pm)
bo mam pytanie, mam 500 fps w kunter strike i nie wiem czy to nie za malo jak myslisz??


Na laptopie do gier spokojnie mozna grac...
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Apr 2 2016 03:57pm
w d2 nie oplaca sie grac, to moze w csa zaczne pykac, bo na lola sie obrazilem.
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Apr 2 2016 04:39pm
navi mogliby ojebac
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Apr 2 2016 04:44pm
albo chuj, nie gram w zadne gierki, szkoda mojego czasu.
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Apr 3 2016 12:45am
Quote (fafnirek @ Apr 2 2016 11:44pm)
albo chuj, nie gram w zadne gierki, szkoda mojego czasu.



Ja moze zaczne grac w CSa, ale boje sie, ze mnie zabijÄ… :(.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Apr 3 2016 01:01am
Quote (wbw1 @ Apr 3 2016 08:45am)
Ja moze zaczne grac w CSa, ale boje sie, ze mnie zabijÄ… :(.


no jakbym ja mial zaczac w csa grac, to pewnie tez bym straszna lameriade odpierdalal :~)
Go Back To Polska Topic List
Prev1135213531354135513561383Next
Add Reply New Topic New Poll