d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1135213531354135513561443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 15 2010 07:01am
Quote (Grigo @ Sep 15 2010 02:41pm)
Niby mam juz str charmy, ale jak gram na swordach to na 55 mam 90+ dex tylko. Mam armory z ee, wiec caly dex mam ze stat. Na monku ile dex/ str?


100-110 styknie, reszta w str
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 15 2010 07:04am
Quote (Zeratull @ 15 Sep 2010 15:01)
100-110 styknie, reszta w str


To rozejrze sie za jakimis robami z dex. Sprobuje kupic padded roby. Ile dex na jaki lvl styknie? Mysle, ze kilka robes wystarczy, moze z 3-4. Mq robe chcialbym 40+ dex...
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Sep 15 2010 07:09am
dla tych co czasami pisza ze life steal jest do dupy ;)



Quote (Grigo @ 15 Sep 2010 15:12)
Masz niezly weapon + swietny armor, iwec wcale sie nie dziwie, ze tak to wyglada ;)
P.S. ile wart taki charm?


za 6k kupilem ale to hc...

This post was edited by FDSupRa on Sep 15 2010 07:18am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 15 2010 07:12am
Masz niezly weapon + swietny armor, iwec wcale sie nie dziwie, ze tak to wyglada ;)
P.S. ile wart taki charm?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 15 2010 07:30am
Quote (FDSupRa @ Sep 15 2010 03:09pm)
dla tych co czasami pisza ze life steal jest do dupy ;)

http://img812.imageshack.us/img812/8018/beztytuueq.jpg



za 6k kupilem ale to hc...


panoramke masz czy na lapku grasz ? :D
a chain bardzo ladny :D
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Sep 15 2010 08:07am
Quote (Zeratull @ 15 Sep 2010 15:30)
panoramke masz czy na lapku grasz ? :D
a chain bardzo ladny :D


laptop ;) a chain taki z reguly sie do 55 udaje pozniej to tak 20-30 ;)
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 15 2010 11:56am
Dwóch graczy potrzeba do catas, 10lvl here.
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 15 2010 12:12pm
Quote (FDSupRa @ 15 Sep 2010 15:09)
dla tych co czasami pisza ze life steal jest do dupy ;)

http://img812.imageshack.us/img812/8018/beztytuueq.jpg



za 6k kupilem ale to hc...


pure sex :drool:

Dalej pracujesz i nie możesz catasków grać?
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Sep 15 2010 12:19pm
Quote (FDSupRa @ 15 Sep 2010 15:09)
dla tych co czasami pisza ze life steal jest do dupy ;)



nigdy nie byl do bani ale zeby to jakos dzialalo to musisz miec w broni sporego kopa do ee , do tego albo int /dex albo ee armor + base vita - nie dostajesz hitow ale zabijasz wolno i cos zawsze zassa tego zycia

dlatego takie ladne mcc lapiesz :)
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Sep 15 2010 12:43pm
Quote (blondaas @ 15 Sep 2010 20:12)
pure sex :drool:

Dalej pracujesz i nie możesz catasków grać?


przez 10 dni moge teraz ;) ale i tak wole solo :D



Quote (Skitels @ 15 Sep 2010 20:19)
nigdy nie byl do bani ale zeby to jakos dzialalo to musisz miec w broni sporego kopa do ee , do tego albo int /dex albo ee armor + base vita - nie dostajesz hitow ale zabijasz wolno i cos zawsze zassa tego zycia

dlatego takie ladne mcc lapiesz :)


dobre do profa skit ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev1135213531354135513561443Next
Add Reply New Topic New Poll