Quote (Grigo @ Sep 14 2010 06:59pm)
Tak sie zastanawiam nad swoja dalsza kariera w LS... Mam przecietny albo nawet slaby zestaw swordow i scale armorów, ktory wystarcza na wolny solo climb i na tanka do gry catas. Mam przecietne charmy na niskie lvle a moj MQ charm to 37 str. Mam 1k fg. Mam paladyna. I teraz nasuwa sie pytanie: w co dalej inwestowac? Czy walic wszystkie fg w ten eq dla feedera, samuraja i paladyna czy kompletowac sprzet dla monka, bo pewnie wkrotce uda mi sie go odblokowac. Zaczac od kupienia robes, bo przypasuja tez na ninje (swordy mam). Potem dokupic staffy. Rozwazam tez opcje skaldania fg na wellera. Jestem w kropce

Jeśli w guild pomogą Ci w wellowaniu a założe się że pomogą odpuść sobie zbieranie fg na wellera ^^
Quote (Grigo @ Sep 14 2010 07:07pm)
Smieci do zwellowania mam mase i ciagle przybywa- komu chcialoby sie wellowac ciagle w czynie spolecznym?

pewnie, ze znajdzie sie ktos pomocny, ale bez przesady

Bez przesady wellowanie to przyjemna sprawa ;]
This post was edited by DeSSq on Sep 14 2010 11:10am