Quote (markov @ Dec 13 2011 12:46pm)
Ja nie odczulem roznicy, gram dla spokoju na srednich wiec mam 50+ caly czas.
na xbox jakos inczaej sie poruszam,tak bedziej plynnie niz w zwyklych mapach
Na roznych gownach tez sie nie zatrzymuje
tutaj stream macie na nowych mapach
http://www.twitch.tv/bteamgaming