Quote (Saygon @ Aug 1 2011 09:26pm)
Daj mi numer do swojego dilera.
No chyba daj do swojego.
Quote (zuoozuoo @ Aug 1 2011 09:28pm)
Teamy nawet nie beda mogly zapoznac sie z gra przed turniejem. Prawdopodobnie dota 2 bedzie podobna do jedynki, a graja najlepsze zespoly.
This post was edited by kefir on Aug 1 2011 03:52pm