d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1134135136137138206Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Aug 1 2011 03:28pm
Quote (Saygon @ Aug 1 2011 11:27pm)
Daj mi numer do swojego dilera.


http://www.dota2.com/

lol kurwa o.O jak mogą robić mistrzostwa w grze, która nawet nie wyszła?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 1 2011 03:51pm
Quote (Saygon @ Aug 1 2011 09:26pm)
Daj mi numer do swojego dilera.


No chyba daj do swojego.


Quote (zuoozuoo @ Aug 1 2011 09:28pm)
http://www.dota2.com/

lol kurwa o.O jak mogą robić mistrzostwa w grze, która nawet nie wyszła?


Teamy nawet nie beda mogly zapoznac sie z gra przed turniejem. Prawdopodobnie dota 2 bedzie podobna do jedynki, a graja najlepsze zespoly.

This post was edited by kefir on Aug 1 2011 03:52pm
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 3 2011 07:19am
jak mam niby zweryfikowac konto ?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 3 2011 07:34am
Quote (m4rc1n3k @ 3 Aug 2011 15:19)
jak mam niby zweryfikowac konto ?


Zaplacic 10 dolarow/nabic piaty lvl.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 3 2011 09:52am
He he mam avatar kruczego kradzieja dusz.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 3 2011 10:37am
Quote (Peu @ 3 Aug 2011 17:52)
He he mam avatar kruczego kradzieja dusz.


He he a ja fimejl pajromansera. Dziwnie ten twoj avatar wyglada. W grze to sie lepiej prezentowalo.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 3 2011 03:08pm
Feyde op.19 / 1 Zrobila na nas.C

This post was edited by kefir on Aug 3 2011 03:10pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 3 2011 05:47pm
Quote (kefir @ 3 Aug 2011 23:08)
Feyde op.19 / 1 Zrobila na nas.C


Wszyscy z invisem sa op bo nie da sie ich skontrowac.
Oh wait.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 3 2011 06:17pm
Quote (Saygon @ 4 Aug 2011 01:47)
Wszyscy z invisem sa op bo nie da sie ich skontrowac.
Oh wait.


Akurat fayde jest przesadzona.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 3 2011 06:34pm
Quote (Peu @ 4 Aug 2011 02:17)
Akurat fayde jest przesadzona.


Wystarczy kupic mystic vestments jesli szkoda kasy na antywarda piasek i oczko. Z invisow zdecydowanie wole nh.
Go Back To Polska Topic List
Prev1134135136137138206Next
Add Reply New Topic New Poll