Kolejny film dzisiaj - Ronin.
Jak na kino akcji sprawdza sie dobrze, nic wiecej.
Quote (Zenek @ Nov 1 2010 06:41pm)
Oglądałem. Ciekawa intryga spowita ciężką atmosferą bezsenności. Strasznie przygnębiający film.
Polecam "Leaving Las Vegas" (1995) dla podobnego, depresyjnego klimatu.
to jest ten film z Cagem?