d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11341351361371381410Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Nov 1 2010 05:15am
Po przeczytaniu artykulu na interi o haloween ogladnalem sobie Piła V.
Do 1/2 daleko, ale jak podejsc do tego jak do kina typowo rozrywkowego na pare chwil to calkiem spoko.
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Nov 1 2010 05:16am
maczeta fajny film :)
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Nov 1 2010 06:39am
Wlasnie sie skonczyla "Niekonczaca sie opowiesc" na TVP2.
OLDSKUL jak chuj!
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Nov 1 2010 06:51am
oglądał ktoś film "Insomnia" Nolana?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 1 2010 06:53am
Quote (marvolo @ 31 Oct 2010 19:20)
nie gadaj juz jest incepcja w dvd rip ? zajebiscie


od paru dni :>
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Nov 1 2010 06:55am
Słyszałem, że Ghost Writer Polańskiego jest bardzo dobry, możliwe, że dzisiaj obejrzę.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Nov 1 2010 06:57am
"Zabic marzenia" polsat now, polecam
Member
Posts: 4,995
Joined: Aug 8 2003
Gold: 10,029.00
Nov 1 2010 10:41am
Quote (Msk @ Nov 1 2010 02:51pm)
oglądał ktoś film "Insomnia" Nolana?


Oglądałem. Ciekawa intryga spowita ciężką atmosferą bezsenności. Strasznie przygnębiający film.
Polecam "Leaving Las Vegas" (1995) dla podobnego, depresyjnego klimatu.
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Nov 1 2010 12:37pm
Kolejny film dzisiaj - Ronin.
Jak na kino akcji sprawdza sie dobrze, nic wiecej.

Quote (Zenek @ Nov 1 2010 06:41pm)
Oglądałem. Ciekawa intryga spowita ciężką atmosferą bezsenności. Strasznie przygnębiający film.
Polecam "Leaving Las Vegas" (1995) dla podobnego, depresyjnego klimatu.


to jest ten film z Cagem?
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Nov 1 2010 12:38pm
Quote (ARRY @ Nov 1 2010 08:37pm)
Kolejny film dzisiaj - Ronin.Jak na kino akcji sprawdza sie dobrze, nic wiecej.



to jest ten film z Cagem?

niebieski pug vs czarne bmw :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev11341351361371381410Next
Add Reply New Topic New Poll