d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1134135136137138421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 09:01am
ja jestem podekscytowany jutrem bo wreszcie będę miał siano na chlanie B) witaj :hug:


Ja mogłem se kupić setkę, a wybrałem energola, bo mi się pić chciało. Teraz mi się chcę chyba jeszcze bardziej.
Member
Posts: 42,116
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 11 2025 09:11am
Czas na 3 i starczy na dziś 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 09:16am
Czas na 3 i starczy na dziś 😋


Ja się pogubiłem, chyba będzie czwarta.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 11 2025 09:19am
Ja mogłem se kupić setkę, a wybrałem energola, bo mi się pić chciało. Teraz mi się chcę chyba jeszcze bardziej.


setki czy energola? :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 09:20am
setki czy energola? :mellow:


Pić po prostu. Jestem spragniony.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 11:31am
Zrobię sobie kolejną, kupiłem papierosy mocne jak jechałem wcześniej do miasta i lubię w szczególności do nich napić się kawki :+)
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 12 2025 12:27am
Ja zaraz pierwsza będę pił B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 10:14am
Ja przed chwilą ze znajomym Ukraińcem wypiłem kawkę :+)
Member
Posts: 42,116
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 10:16am
Ja właśnie idę sie załadować kofeina 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 11:01am
Idę dopić rozpuszczalną.
Go Back To Polska Topic List
Prev1134135136137138421Next
Add Reply New Topic New Poll