d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1134813491350135113521443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 12 2010 01:24pm
Quote (Wujekmisza @ Sep 12 2010 06:44pm)
Jak widac wybralem barbarzynce. I nastepne pytanie:

Jak rozdawac stats?
Lepiej nosic axy czy sword?


imo axy, sa tansze niz np swordy, tak jak kolega wyzej napisal, przy axach bardziej musisz skupic sie na str niz na dexie ;)

This post was edited by groch55 on Sep 12 2010 01:24pm
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Sep 13 2010 11:21am
Szukam zespołu do gry na cata, mam 51 lvl.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 13 2010 11:23am
Jakieś cata Panowie? 28lvl here.
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Sep 13 2010 11:23am
Quote (myl0rd @ 13 Sep 2010 18:23)
Jakieś cata Panowie? 28lvl here.


jak sc to ja sie pisze - sammy 25 lvl here ;)
Member
Posts: 40,973
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,762.24
Sep 13 2010 01:26pm
ktos maze robi? 5lvl
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 13 2010 01:27pm
Quote (zALC @ Sep 13 2010 09:26pm)
ktos maze robi? 5lvl


Nie wiem czy chce Ci sie czekac, ale ja moge za jakies 40 minut :P
Member
Posts: 40,973
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,762.24
Sep 13 2010 01:28pm
trochę długo, teraz brakuje jednego ;d
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
Sep 13 2010 08:37pm
A ja gram tych parę tygodni i dziwnie mi się wiedzie. Jako, że praktycznie nie mam kapitału to climbuje mi się bardzo ciężko i ciągle pod górkę, dropa praktycznie zero (podniosłem 2 itemy, które sprzedały się za 40-50 fg ea), sprzętu dobrego (czy nawet średnio-niezłego) na postaci to jeszcze nie miałem nigdy. Gram meele, z itemami w rodzaju 55 lvl Sword, 50 EE :D

Już dawno bym skończył tą przygodę, gdyby nie to, że MQ's po tych katorżniczych climbach zaliczam.... zaliczam.. i znowu. W summie 4 climby, 3 passy, gram teraz monkiem (na EE staffy, bo nigdy nie będzie mnie stać na Heal Charm godny zastosowania
i :D), jak tylko dotrwam do lvl 71 zaczynam ninją - co mi za różnica 3. czy 4. klucze ? Żadna. MQ = EZ. ;)

W te parę tygodni, grając tylko na weekendy ukręciłem 14 GP's, szkoda, że gildia w której jestem nie płaci za GP's, Rozważam też wyjazd z LS-a, bo wkurza mnie to, że na każdym cata ewidentnie odstaję od reszty przez moje itemy.

Sprzęt w LS to jak na moje krzywe oko jakieś 90% sukcesu, 10% to fart do dropa. Trochę to niegodziwe, szkoda, że nikt mnie nie uprzedził :)

Mam pytania : monk walczący staves (nie-hybryda) ile powinien mieć dexa ? Te ~110-120 dex jak w większości meele przypadków jest polecane ?
Jak zarobić FG w LS w mojej sytuacji ? Czy łownienie ryb jest opłacalne ogólnie ? Po jakim czasie zacznie takie być i od czego to będzie zależne ? Widzę, że w tym temacie piszecie, że wellujecie, ale to z oczywistych względów w moim przypadku odpada.

Ogólnie LS jest fajny, tylko że to czy będziesz miał tu fajną postać warunkowane jest wyłącznie przez to ile masz fg.

Co za kiep to wymyślił ? ;)

This post was edited by hanni_69 on Sep 13 2010 08:45pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 14 2010 01:19am
Quote (hanni_69 @ 14 Sep 2010 04:37)
A ja gram tych parę tygodni i dziwnie mi się wiedzie. Jako, że praktycznie nie mam kapitału to climbuje mi się bardzo ciężko i ciągle pod górkę, dropa praktycznie zero (podniosłem 2 itemy, które sprzedały się za 40-50 fg ea), sprzętu dobrego (czy nawet średnio-niezłego) na postaci to jeszcze nie miałem nigdy. Gram meele, z itemami w rodzaju 55 lvl Sword, 50 EE :D

Już dawno bym skończył tą przygodę, gdyby nie to, że MQ's po tych katorżniczych climbach zaliczam.... zaliczam.. i znowu. W summie 4 climby, 3 passy, gram teraz monkiem (na EE staffy, bo nigdy nie będzie mnie stać na Heal Charm godny zastosowania
i :D), jak tylko dotrwam do lvl 71 zaczynam ninją - co mi za różnica 3. czy 4. klucze ? Żadna. MQ = EZ. ;)

W te parę tygodni, grając tylko na weekendy ukręciłem 14 GP's, szkoda, że gildia w której jestem nie płaci za GP's, Rozważam też wyjazd z LS-a, bo wkurza mnie to, że na każdym cata ewidentnie odstaję od reszty przez moje itemy.

Sprzęt w LS to jak na moje krzywe oko jakieś 90% sukcesu, 10% to fart do dropa. Trochę to niegodziwe, szkoda, że nikt mnie nie uprzedził :)

Mam pytania : monk walczący staves (nie-hybryda) ile powinien mieć dexa ? Te ~110-120 dex jak w większości meele przypadków jest polecane ?
Jak zarobić FG w LS w mojej sytuacji ? Czy łownienie ryb jest opłacalne ogólnie ? Po jakim czasie zacznie takie być i od czego to będzie zależne ? Widzę, że w tym temacie piszecie, że wellujecie, ale to z oczywistych względów w moim przypadku odpada.

Ogólnie LS jest fajny, tylko że to czy będziesz miał tu fajną postać warunkowane jest wyłącznie przez to ile masz fg.

Co za kiep to wymyślił ? ;)


po 1 nie licz szybko na ninja, fart fartem ale ja bym na Twoim miejscu nie nastawiał się z taką pewnością :D
po 2 znajdz guild gdzie koledzy będą Ci ufać i za pomocą guild vault porzyczą Ci lepszy sprzęt
Po 3 znajdz guild w którym jest ktoś na tyle silny żeby wellować za Ciebie Twoje itemy - niby w takim przypadku wypada sie podzielic jak cos dobrego dropnie ale i tak będziesz zarobiony :)
JA ciagle kupuje jakies tanie itemy w cenie do max 50 fg i jakos daje rade, nie porzyczam bo nie lubie :P To że odstajesz to nic złego, większość graczy jednak rozumie że ktoś jest nowy i go nei stać na lepszy sprzęt i nie wywali Cie z cata za niski dmg. Od czegoś trzeba zacząć
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
Sep 14 2010 03:52am
czytałem kiedyś na forum ls że Stok3d wspiera graczy, którzy zaczynaja przygode z ls i nie stać ich na dobry sprzęt B) możesz spróbować i wysłać mu pma, pokazać z czym biegasz czego, ci brakuje. zawsze warto spróbować
Go Back To Polska Topic List
Prev1134813491350135113521443Next
Add Reply New Topic New Poll