Quote (Wujekmisza @ 12 Sep 2010 20:44)
Jak widac wybralem barbarzynce. I nastepne pytanie:
Jak rozdawac stats?
Lepiej nosic axy czy sword?
wybór broni to kwestia twojego kaprysu, avg zawsze wyjdzie podobne
staty dajesz zaleznie od broni tak zeby na 55 lvlu przy swordach miec 120 dex ( reszta all str ) lub przy axach 70-90 dex ( reszta w str )
popraw mnie ktoś jak sie mylę
This post was edited by Pingu_Hv on Sep 12 2010 12:50pm