d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1134713481349135013511443Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 361
Joined: Sep 7 2010
Gold: 314.16
Warn: 10%
Sep 11 2010 06:24pm
Quote (Pingu_Hv @ Sep 12 2010 02:14am)
farcisz :P
gratz !


cze
pinguś <3
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 11 2010 06:31pm
Quote (iPhone2g16gb @ 12 Sep 2010 02:24)
cze
pinguś <3


miło mi że mnie znasz ale zdradź mi też kim sam jesteś :)

edit: cze ofc :)

This post was edited by Pingu_Hv on Sep 11 2010 06:31pm
Banned
Posts: 361
Joined: Sep 7 2010
Gold: 314.16
Warn: 10%
Sep 11 2010 06:32pm
Quote (Pingu_Hv @ Sep 12 2010 02:31am)
miło mi że mnie znasz ale zdradź mi też kim sam jesteś :)

edit: cze ofc :)


nie mogę :ph34r:
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 11 2010 06:39pm
Quote (iPhone2g16gb @ 12 Sep 2010 02:32)
nie mogę :ph34r:


to szyfrem na pm :(

no wee, średnio raz dziennie zaczepia mnie ktoś kto mnie zna a kogo ja nie znam :( a ja strasznie ciekawski jestem...
Member
Posts: 40,968
Joined: Dec 11 2007
Gold: 35,172.89
Sep 11 2010 06:42pm
Quote (Pingu_Hv @ Sep 12 2010 12:39am)
to szyfrem na pm :(

no wee, średnio raz dziennie zaczepia mnie ktoś kto mnie zna a kogo ja nie znam :( a ja strasznie ciekawski jestem...


rofl.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 12 2010 02:19am
Quote (Pingu_Hv @ 12 Sep 2010 00:33)
no ja bym się posikał ze szczescia przy takim wellu, jak u Ciebie to jest " tylko " to zazdroszczę :D

edit: swoją drogą własnie ten dmg jest fajny na tym lvlu - do 5-10 lvla zabijam potwora pierwszym hitem w 100% przypadków, cuz większe dmg ( z drugiej strony to sword to roznie bywa )


Nie no jestem zadowolony. Nie wiem ile za to dostanę, ze 100fg+.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 12 2010 02:48am
Quote (groch55 @ 12 Sep 2010 02:08)
3 MQ i paladyn  B)


:angry: gz
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 12 2010 07:46am
Jaka postac na sam poczatek bedzie najlepsza oraz jaki typ broni bedzie najlepszy.?

This post was edited by Wujekmisza on Sep 12 2010 07:46am
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 12 2010 12:44pm
Quote (Wujekmisza @ Sep 12 2010 01:46pm)
Jaka postac na sam poczatek bedzie najlepsza oraz jaki typ broni bedzie najlepszy.?


Jak widac wybralem barbarzynce. I nastepne pytanie:

Jak rozdawac stats?
Lepiej nosic axy czy sword?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 12 2010 12:50pm
Quote (Wujekmisza @ 12 Sep 2010 20:44)
Jak widac wybralem barbarzynce. I nastepne pytanie:

Jak rozdawac stats?
Lepiej nosic axy czy sword?


wybór broni to kwestia twojego kaprysu, avg zawsze wyjdzie podobne
staty dajesz zaleznie od broni tak zeby na 55 lvlu przy swordach miec 120 dex ( reszta all str ) lub przy axach 70-90 dex ( reszta w str )

popraw mnie ktoś jak sie mylę

This post was edited by Pingu_Hv on Sep 12 2010 12:50pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1134713481349135013511443Next
Add Reply New Topic New Poll