Quote (Last_Hope @ Mar 22 2016 04:54pm)
Dziś grałem z Francuzkimi dzieciakami.
Porównywalni z ruskimi...
NORMALNIE LAŁBYM PO RYJU.
Na szczęście wygraliśmy, ale musiałem zmutować połowę drużyny.
ostatnio albo mam pecha, albo w granicach rangi dmg-le same turasy lub inne ciapaki