d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1134413451346134713481443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 11 2010 08:06am
A jak to jest z profem w np. swordach i multi hitami? Jak to sie przelicza?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 11 2010 08:07am
Quote (blondaas @ 11 Sep 2010 15:54)
http://isgodly.com/randy/topimage.jpg
tam są drzwi


Ten Zeratull to jakiś nowicjusz, tak samo Pingu_hv. Cały czas wysyłają do mnie pmy o darmowe fg. <_<


bo wszyscy wysyłają tylko ty nie chcesz... myslisz ze te 6 k to uczciwie zarobione ?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 11 2010 08:37am
Quote (Grigo @ Sep 11 2010 04:06pm)
A jak to jest z profem w np. swordach i multi hitami? Jak to sie przelicza?


megacrity dzialaja tylko na casterach.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Sep 11 2010 08:38am
kup mi ktos jakiegos fajnego heal chrama :((((
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 11 2010 08:41am
Quote (Zeratull @ 11 Sep 2010 16:37)
megacrity dzialaja tylko na casterach.


Czyli nabijam profa w swordach tylko dla lepszego ee? :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 11 2010 08:51am
Quote (lszcz @ Sep 11 2010 04:38pm)
kup mi ktos jakiegos fajnego heal chrama :((((


Gold: 1,112.13
(...) morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, to mamy za darmo co zrobimy sami. Chyba inny komentarz nie jest potrzebny ;]

Quote (Grigo @ Sep 11 2010 04:41pm)
Czyli nabijam profa w swordach tylko dla lepszego ee? :(


yup.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 11 2010 09:05am
Czyli multi castami pobawie sie dopiero na warlocku, wiec nie predko :rofl:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 11 2010 09:22am
Quote (Grigo @ Sep 11 2010 05:05pm)
Czyli multi castami pobawie sie dopiero na warlocku, wiec nie predko :rofl:


+ musisz wbic minimum 10 profa, zeby cokolwiek robic na cata tym czarowaniem :P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 11 2010 09:28am
Quote (Zeratull @ 11 Sep 2010 17:22)
+ musisz wbic minimum 10 profa, zeby cokolwiek robic na cata tym czarowaniem :P


Daj mi warlocka, a to nie bedzie problemem, nawet eq sie znajdzie :D
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 11 2010 09:29am
Jest juz jakis alchemik??
Go Back To Polska Topic List
Prev1134413451346134713481443Next
Add Reply New Topic New Poll