Quote (groch55 @ Sep 11 2010 02:12pm)
No ja Cie wodzu nie wkrecam, ostatni raz gralem ~ rok temu (nie liczac mojego grania atm) i naprawde tego goscia kojarze z p/c, a to ze, macie rozne poglady an temat stat, ee arm to chyba normalne
e: a jego wycena itemow byla dosyc trafna
rofl to juz rok tam siedze ?

Zawsze sie staralem pomoc ludziom jak umialem

Quote (groch55 @ Sep 11 2010 02:21pm)
Taki przyklad tylko podalem, napisales wczesniej w formie zartu czy on jest nowy w ls-sie itp bo roznicie sie pogladami na pewne tematy i tyle, a teraz wiem co jest 5
Oj nie o to mi chodzi ^_^ tylko pisze ze, jak ostatni raz gralem ~ rok temu to Cie z p/c kojarze, wiadomo kariere na ls-ie mozesz miec dluzsza

Zabawe z lsem zaczalem 11.11.2008
This post was edited by Zeratull on Sep 11 2010 06:46am