d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1134313441345134613471443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 11 2010 06:14am
Quote (groch55 @ 11 Sep 2010 14:12)
No ja Cie wodzu nie wkrecam, ostatni raz gralem ~ rok temu (nie liczac mojego grania atm) i naprawde tego goscia kojarze z p/c, a to ze, macie rozne poglady an temat stat, ee arm to chyba normalne


no rozumiem, wiesz ja sobie zazartowalem a tu sie okazalo ze naprawde radzia ktos " kiedys tylko na pc widział "
wiec to mnie rozbawiło :)
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 11 2010 06:17am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 11 2010 12:14pm)
no rozumiem, wiesz ja sobie zazartowalem a tu sie okazalo ze naprawde radzia ktos " kiedys tylko na pc widział "
wiec to mnie rozbawiło :)


No rozumiem, jasna sprawa, ale nie moglbym sie zgodzic z okresleniem kogos kto gra w ls ~ 6 miechow i mowi ze, ten user to noob itp
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 11 2010 06:19am
Quote (groch55 @ 11 Sep 2010 14:17)
No rozumiem, jasna sprawa, ale nie moglbym sie zgodzic z okresleniem kogos kto gra w ls ~ 6 miechow i mowi ze, ten user to noob itp


a kto gra 6 miechow i mowi ze to noob ?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 11 2010 06:19am
Quote (groch55 @ Sep 11 2010 02:12pm)
No ja Cie wodzu nie wkrecam, ostatni raz gralem ~ rok temu (nie liczac mojego grania atm) i naprawde tego goscia kojarze z p/c, a to ze, macie rozne poglady an temat stat, ee arm to chyba normalne

e:  a jego wycena itemow  byla dosyc trafna


rofl to juz rok tam siedze ? :O Zawsze sie staralem pomoc ludziom jak umialem :P

Quote (groch55 @ Sep 11 2010 02:21pm)
Taki przyklad tylko podalem, napisales wczesniej w formie zartu czy on jest nowy w ls-sie itp bo roznicie sie pogladami na pewne tematy i tyle, a teraz wiem co jest 5
Oj nie o to mi chodzi ^_^  tylko pisze ze, jak ostatni raz gralem ~ rok temu to Cie z p/c kojarze, wiadomo kariere na ls-ie mozesz miec dluzsza :P


Zabawe z lsem zaczalem 11.11.2008 :P

This post was edited by Zeratull on Sep 11 2010 06:46am
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 11 2010 06:21am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 11 2010 12:19pm)
a kto gra 6 miechow i mowi ze to noob ?


Taki przyklad tylko podalem, napisales wczesniej w formie zartu czy on jest nowy w ls-sie itp bo roznicie sie pogladami na pewne tematy i tyle, a teraz wiem co jest 5

Quote (Zeratull @ Sep 11 2010 12:19pm)
rofl to juz rok tam siedze ? :O Zawsze sie staralem pomoc ludziom jak umialem :P


Oj nie o to mi chodzi ^_^ tylko pisze ze, jak ostatni raz gralem ~ rok temu to Cie z p/c kojarze, wiadomo kariere na ls-ie mozesz miec dluzsza :P

This post was edited by groch55 on Sep 11 2010 06:24am
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Sep 11 2010 06:37am
Quote (Zeratull @ Sep 11 2010 02:19pm)
rofl to juz rok tam siedze ? :O Zawsze sie staralem pomoc ludziom jak umialem :P


mhm <_< pan pomocny :D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 11 2010 07:00am
Quote (groch55 @ 11 Sep 2010 14:21)
Taki przyklad tylko podalem, napisales wczesniej w formie zartu czy on jest nowy w ls-sie itp bo roznicie sie pogladami na pewne tematy i tyle, a teraz wiem co jest 5


ale ja nie gram 6 miechow tylko 3 lata...

i nie roznie sie z nim poglądami :P napisalem to dla jaj i only dla jaj

This post was edited by Pingu_Hv on Sep 11 2010 07:01am
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 11 2010 07:03am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 11 2010 01:00pm)
ale ja nie gram 6 miechow tylko 3 lata...

i nie roznie sie z nim poglądami :P napisalem to dla jaj i only dla jaj


Dlatego pisze ze, juz wiem co jest 5 ^_^

e: ktos chetny cata 17-23??

This post was edited by groch55 on Sep 11 2010 07:04am
Member
Posts: 5,755
Joined: Sep 28 2009
Gold: 1,301.33
Sep 11 2010 07:48am
poradnik jezt sóper
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 11 2010 07:54am
Quote (Tureq @ 11 Sep 2010 15:48)
poradnik jezt sóper



tam są drzwi


Ten Zeratull to jakiś nowicjusz, tak samo Pingu_hv. Cały czas wysyłają do mnie pmy o darmowe fg. <_<
Go Back To Polska Topic List
Prev1134313441345134613471443Next
Add Reply New Topic New Poll