Quote (hehehehehe @ 6 Mar 2016 00:46)
Zbierz swoich gruberuw i zacznijcie karierę. :rolleyes:
Nie o to chodzi ziomek, ile mozna ogladac wieksze eventy wiedzac i tak kto wygra. Po porostu to jest nudne.
Aczkolwiek luminosity sie pokazalo wchuj, pierwszy mecz w finale n1, no i polfilnal z na'vi byl przejebanie dobry, zwlaszcza >znowu< pierwsza mapa.
This post was edited by Damundo on Mar 5 2016 06:17pm