d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev1134213431344134513461383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 5 2016 03:09pm
Pierdole te turnieje z fnatic, to juz sie stalo nudne wchuj dawno temu.
Pierwszy mecz byl tylko wart ogladania, bo luminosity odpierdalalo takie akcje i fallen tak szalal z awp, ze nie mam pytan.
Ale rzygac juz sie chce od fnatic.
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Mar 5 2016 05:08pm
No niestety, sa motzni jak kiedys navi.
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Mar 5 2016 05:08pm
Fnatik nie pokonani
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 5 2016 05:46pm
Quote (Damundo @ Mar 5 2016 11:09pm)
Pierdole te turnieje z fnatic, to juz sie stalo nudne wchuj dawno temu.
Pierwszy mecz byl tylko wart ogladania, bo luminosity odpierdalalo takie akcje i fallen tak szalal z awp, ze nie mam pytan.
Ale rzygac juz sie chce od fnatic.
Zbierz swoich gruberuw i zacznijcie karierę. :rolleyes:

Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 5 2016 06:17pm
Quote (hehehehehe @ 6 Mar 2016 00:46)
Zbierz swoich gruberuw i zacznijcie karierę. :rolleyes:


Nie o to chodzi ziomek, ile mozna ogladac wieksze eventy wiedzac i tak kto wygra. Po porostu to jest nudne.
Aczkolwiek luminosity sie pokazalo wchuj, pierwszy mecz w finale n1, no i polfilnal z na'vi byl przejebanie dobry, zwlaszcza >znowu< pierwsza mapa.

This post was edited by Damundo on Mar 5 2016 06:17pm
Member
Posts: 3,508
Joined: Jan 8 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 6 2016 12:45am
jebane ruskie dzieci drące ryja.
Member
Posts: 10,006
Joined: Nov 3 2013
Gold: 12,096.27
Mar 6 2016 12:46am
Quote (Damundo @ Mar 6 2016 01:17am)
Nie o to chodzi ziomek, ile mozna ogladac wieksze eventy wiedzac i tak kto wygra. Po porostu to jest nudne.
Aczkolwiek luminosity sie pokazalo wchuj, pierwszy mecz w finale n1, no i polfilnal z na'vi byl przejebanie dobry, zwlaszcza >znowu< pierwsza mapa.


jak w ogole mozna ogladac jak ktos gra w gre

PRAWILNOSC
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Mar 6 2016 02:47am
Quote (Hamada @ Mar 6 2016 08:46am)
jak w ogole mozna ogladac jak ktos gra w gre

PRAWILNOSC


to tak samo jak byś powiedział jak można oglądać skoki w tv, e sport się rozwija i bedzie tego coraz więcej, telewizje już zaczynają mieć relacje

w Polsce już powstało pierwsze technikum o profilu esportowym
Member
Posts: 10,006
Joined: Nov 3 2013
Gold: 12,096.27
Mar 6 2016 02:56am
Quote (Kanzelos @ Mar 6 2016 09:47am)
to tak samo jak byś powiedział jak można oglądać skoki w tv, e sport się rozwija i bedzie tego coraz więcej, telewizje już zaczynają mieć relacje

w Polsce już powstało pierwsze technikum o profilu esportowym


pewnie uczeszczaja do niego sami nieudacznicy ktorzy zyja e-swiatem w sumie kilku znalazloby sie na tym forum ktorzy pasuja do takiego technikum :rofl:

kolega wali z axa a ja z ruszczki

This post was edited by Hamada on Mar 6 2016 02:57am
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Mar 6 2016 03:08am
No niestety,fnatic zdomonowalo scene Csa i trzeba sie z tym pogodzic,nudno w chuj sie to juz oglada ze fnatic praktycznie wszystko wygrywa ale niestety graja najlepiej na swiecie na ten moment ;)

Jesli chodzi o LG to mysle ze jest to jedyna druzyna ktora moze z nimi wygrac,szkoda pierwszej mapy na ktorej prowadzili 12:3 ale fnatic zrobilo comeback,na trzeciej mapie chyba bylo tak samo nie pamietam juz,gdyby Lg wygralo pierwsza mape wynik moglby byc calkiem inny,a to co oni wyprawiaja czasem to idzie sie za glowe zlapac ze zrobili taki progres w tak krotkim czasie az sie milo oglada :)

This post was edited by t0xy on Mar 6 2016 03:11am
Go Back To Polska Topic List
Prev1134213431344134513461383Next
Add Reply New Topic New Poll