d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1134213431344134513461443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 11 2010 05:13am
Quote (Zeratull @ 11 Sep 2010 13:09)
nie wiem kto Ci to naopowiadal :P Bzdura. Na 40 profie to atakujesz praktycznie caly czas megakrytykami. Ja mam 16 lvl atm, na 15 dosc czesto atakowalem.


hmm nie znam Cie, jesteś nowy w LS ?
Member
Posts: 18
Joined: Sep 10 2010
Gold: 0.00
Sep 11 2010 05:41am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 11 2010 01:13pm)
hmm nie znam Cie, jesteś nowy w LS ?


[x] failed

Pingu chciałbym Cię poinformować, że nie jesteś jakimś super znanym/celebrytą PL sekcji d2jsp. W kilku tematach na to wskazuje, że sobie internetowe ego zawyżasz. Miałeś tam kiedyś wyższą rangę - ale straciłeś a potem tłumaczyłeś, że Ci nie była potrzebna itp.

To, że kogoś nie znasz to nie znaczy, że on Cię zna. Zwłaszcza w temacie, w którym wróciłeś po półrocznym suspie.

Nie masz rangi - to w tym momencie jesteś random

Pisząc, że nie znasz Zeratulla robisz fail następny. W 2007-2008 graliśmy w LS'a razem i on do teraz jeszcze gra.

Dużo się udziela w temacie LS więc nie szarżuj swoim ego
Member
Posts: 40,967
Joined: Dec 11 2007
Gold: 35,282.21
Sep 11 2010 05:43am
Quote (Awake_GS @ Sep 11 2010 11:41am)
[x] failed

Pingu chciałbym Cię poinformować, że nie jesteś jakimś super znanym/celebrytą PL sekcji d2jsp. W kilku tematach na to wskazuje, że sobie internetowe ego zawyżasz. Miałeś tam kiedyś wyższą rangę - ale straciłeś a potem tłumaczyłeś, że Ci nie była potrzebna itp.

To, że kogoś nie znasz to nie znaczy, że on Cię zna. Zwłaszcza w temacie, w którym wróciłeś po półrocznym suspie.

Nie masz rangi - to w tym momencie jesteś random

Pisząc, że nie znasz Zeratulla robisz fail następny. W 2007-2008 graliśmy w LS'a razem i on do teraz jeszcze gra.

Dużo się udziela w temacie LS więc nie szarżuj swoim ego


żartował...rozumiem, ze brak emotek = brak ironii ale na Boga :D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 11 2010 05:44am
Quote (Awake_GS @ 11 Sep 2010 13:41)
[x] failed

Pingu chciałbym Cię poinformować, że nie jesteś jakimś super znanym/celebrytą PL sekcji d2jsp. W kilku tematach na to wskazuje, że sobie internetowe ego zawyżasz. Miałeś tam kiedyś wyższą rangę - ale straciłeś a potem tłumaczyłeś, że Ci nie była potrzebna itp.

To, że kogoś nie znasz to nie znaczy, że on Cię zna. Zwłaszcza w temacie, w którym wróciłeś po półrocznym suspie.

Nie masz rangi - to w tym momencie jesteś random

Pisząc, że nie znasz Zeratulla robisz fail następny. W 2007-2008 graliśmy w LS'a razem i on do teraz jeszcze gra.

Dużo się udziela w temacie LS więc nie szarżuj swoim ego


szkoda ze nie mozna obrazac bo pewnie zaczął bym rage, jak bys zobaczył chocby pare postów wczesniej z Radziem jestesmy kolegami od dawna i się z nim droczę. Nie komentuj moich postów jak ich nie rozumiesz i racz odpłynąć ze swoimi mądrościami.

Quote (groch55 @ 11 Sep 2010 13:44)
Ja goscia kojarze z p/c na ls


to jakiś train ?
wkręcacie mnei czy jak :lol:

This post was edited by Pingu_Hv on Sep 11 2010 05:45am
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 11 2010 05:44am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 11 2010 11:13am)
hmm nie znam Cie, jesteś nowy w LS ?


Ja goscia kojarze z p/c na ls
Member
Posts: 18
Joined: Sep 10 2010
Gold: 0.00
Sep 11 2010 05:51am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 11 2010 01:44pm)
szkoda ze nie mozna obrazac bo pewnie zaczął bym rage, jak bys zobaczył chocby pare postów wczesniej z Radziem jestesmy kolegami od dawna i się z nim droczę. Nie komentuj moich postów jak ich nie rozumiesz i racz odpłynąć ze swoimi mądrościami.



to jakiś train ?
wkręcacie mnei czy jak :lol:


[IMG]http://i55.tinypic.com/140yuxt.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/140yuxt.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/140yuxt.jpg[/IMG]

This post was edited by Awake_GS on Sep 11 2010 05:51am
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 11 2010 05:51am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 11 2010 01:13pm)
hmm nie znam Cie, jesteś nowy w LS ?


wczoraj zaczalem i mam pytanie, jak latwo mozna zarobic xx k fg ? odp plox
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 11 2010 05:53am
Quote (Awake_GS @ 11 Sep 2010 13:51)
http://i55.tinypic.com/140yuxt.jpg
http://i55.tinypic.com/140yuxt.jpg
http://i55.tinypic.com/140yuxt.jpg


[x] not

Quote (Zeratull @ 11 Sep 2010 13:51)
wczoraj zaczalem i mam pytanie, jak latw
o mozna zarobic xx k fg ? odp plox


musisz pisać do wszystkich na ls forum co mają 10+k fg żeby dali Ci fri na start

po uzbieraniu 50 k kup jakies items i zacznij łowić ryby

This post was edited by Pingu_Hv on Sep 11 2010 05:59am
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 11 2010 05:58am
Quote (Zeratull @ 11 Sep 2010 12:51)
wczoraj zaczalem i mam pytanie, jak latwo mozna zarobic xx k fg ? odp plox


Nie pisz takich rzeczy, oni tutaj we wszystko wierzą :)
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 11 2010 06:12am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 11 2010 11:44am)
szkoda ze nie mozna obrazac bo pewnie zaczął bym rage, jak bys zobaczył chocby pare postów wczesniej z Radziem jestesmy kolegami od dawna i się z nim droczę. Nie komentuj moich postów jak ich nie rozumiesz i racz odpłynąć ze swoimi mądrościami.



to jakiś train ?
wkręcacie mnei czy jak :lol:


No ja Cie wodzu nie wkrecam, ostatni raz gralem ~ rok temu (nie liczac mojego grania atm) i naprawde tego goscia kojarze z p/c, a to ze, macie rozne poglady an temat stat, ee arm to chyba normalne

e: a jego wycena itemow byla dosyc trafna

This post was edited by groch55 on Sep 11 2010 06:14am
Go Back To Polska Topic List
Prev1134213431344134513461443Next
Add Reply New Topic New Poll