Quote (Pingu_Hv @ Sep 11 2010 01:13pm)
hmm nie znam Cie, jesteś nowy w LS ?
[x] failed
Pingu chciałbym Cię poinformować, że nie jesteś jakimś super znanym/celebrytą PL sekcji d2jsp. W kilku tematach na to wskazuje, że sobie internetowe ego zawyżasz. Miałeś tam kiedyś wyższą rangę - ale straciłeś a potem tłumaczyłeś, że Ci nie była potrzebna itp.
To, że kogoś nie znasz to nie znaczy, że on Cię zna. Zwłaszcza w temacie, w którym wróciłeś po półrocznym suspie.
Nie masz rangi - to w tym momencie jesteś random
Pisząc, że nie znasz Zeratulla robisz fail następny. W 2007-2008 graliśmy w LS'a razem i on do teraz jeszcze gra.
Dużo się udziela w temacie LS więc nie szarżuj swoim ego