Quote (groch55 @ 11 Sep 2010 12:20)
dzieki
wiec armo z ee> arm ze stat??
Armor z ee

Mniejszy robisz dmg i mniej dostajesz- dluzej sie bije mobki. Jak masz stat armor to wiecej robisz dmg, ale i wiecej ciebie bija. Jak zalezy ci na szybkim lvlowaniu to imo lepiej inwestowac w stat armory. Mnie bylo stac na srednie ee armory, wiec takie mam. Jak sie dorobie to kupie stat armory.
Quote (miton84 @ 11 Sep 2010 12:18)
Ja mam takie pytanie i być może mi odpowie ktos - jak robić multiatak na catas? Dolaczajac do PRO gracza ktory to umie duzo szybciej zabija sie moby i szybciej expi. Mam nadzieje ze nie jest zabronione pytanie o to

e: pewnie gdzies w tym temacie jest to opisane ale tutaj jest 1350 stron wiec ciezko cos znaleźć
Jak masz 20 lvl profa to masz 25% szans na takiego krytyka, ze walnie wszystkie mobki, ktos mi tak mowil. Jak masz 40 lvl profa to masz 50%.