Quote (Damundo @ Feb 20 2016 10:33pm)
Ten nowy nuke trafil do puli map majorowych?
narazie nie,toc jeszcze na starych clientach graja,np w barcelonie.
a niech kurwa tylko sprobuja tak zrobic,nie mam zamiaru sie tej mapy uczyc.
This post was edited by t0xy on Feb 20 2016 04:35pm