d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1133134135136137206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 1 2011 01:11pm
Quote (Saygon @ 1 Aug 2011 21:09)
Nikt z nas nie umie nie oszukujmy sie. Bicie ludzi z 3 tsr nie znaczy, ze sie umie w to grac. Chyba wroce do lola.



Jesli nie masz basic to powinienes sie cieszyc.


Na mm grałem tak samo, nigdy nie było żadnych problemów.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 1 2011 01:12pm
Quote (Peu @ 1 Aug 2011 21:11)
Na mm grałem tak samo, nigdy nie było żadnych problemów.


Bo trafialismy na latwiejszych przeciwnikow. Jestesmy za slabi na ta gre.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 1 2011 01:12pm
Quote (Saygon @ 1 Aug 2011 21:12)
Bo trafialismy na latwiejszych przeciwnikow. Jestesmy za slabi na ta gre.


Ni chuj, poza tym mida wygrałem, a on po prostu zebrał więcej killi.

e; i mógł więcej farmić

This post was edited by Peu on Aug 1 2011 01:12pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 1 2011 01:13pm
Quote (Peu @ 1 Aug 2011 21:12)
Ni chuj, poza tym mida wygrałem, a on po prostu zebrał więcej killi.


Mow co chcesz, ja wiem, ze ponizej 5 tsr ludzie nie maja rak niestety.
e/ nie da sie farmic wiecej niz ss. Nie ma chuja.

This post was edited by Saygon on Aug 1 2011 01:13pm
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 1 2011 01:18pm
Quote (Saygon @ 1 Aug 2011 21:13)
Mow co chcesz, ja wiem, ze ponizej 5 tsr ludzie nie maja rak niestety.
e/ nie da sie farmic wiecej niz ss. Nie ma chuja.


Da się więcej killować i mniej ginąć. Nie mam rąk w takim razie.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 1 2011 01:18pm
Quote (Peu @ 1 Aug 2011 21:18)
Da się więcej killować i mniej ginąć. Nie mam rąk w takim razie.


Wszyscy nie mamy. Ja sie kompletnie przestalem rozwijac i nie wiem co zrobic, zeby to zmienic.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2011 01:36pm
no to co mam zrobic zeby grac ? :/
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 1 2011 02:58pm
Turniej w dote 2 o 1 mln$ w tym miesiacu. :D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 1 2011 03:26pm
Quote (kefir @ 1 Aug 2011 22:58)
Turniej w dote 2 o 1 mln$ w tym miesiacu. :D


Daj mi numer do swojego dilera.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 1 2011 03:27pm
Kurwa double.

This post was edited by Saygon on Aug 1 2011 03:27pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1133134135136137206Next
Add Reply New Topic New Poll