Quote (Peu @ 1 Aug 2011 21:12)
Ni chuj, poza tym mida wygrałem, a on po prostu zebrał więcej killi.
Mow co chcesz, ja wiem, ze ponizej 5 tsr ludzie nie maja rak niestety.
e/ nie da sie farmic wiecej niz ss. Nie ma chuja.
This post was edited by Saygon on Aug 1 2011 01:13pm