Właśnie skończyłem czytać "Pałac Północy" C.R Zafona- była to ostatnia książka tego autora, jakiej nie czytałem- teraz odczuwam pustkę

.
Co do Kinga o którym wspomniano wyżej- Mój najulubieńszy pisarz. Parę tygodni temu skończyłem "Cmętarz zwieżąt"- osobiście uważam ten tytuł za jeden ze słabszych tego autora.
Tym, którzy wzięli się za Mroczną Wieżę a "Czarnoksiężnik i kryształ" ich zraził- polecam brnąć dalej, "Wilki z Calla" niszczą system a pozostałe dwie książki trzymają poziom

.
Co do Bastionu- King zjebał trochę, tworząc tę historię tak obszerną a i końcówka mnie zawiodła.
Jak ktoś ma wolny czas- gorąco polecam "Nigdziebądź" Neila Gaimana (Jego też już wszystko przeczytałem

), ostatnio po raz drugi przeczytałem tę ksiażkę- świetna.
Byłbym zapomniał- dla fanów Kinga- polecam mało znane "Stukostrachy".
Btw- skorzystał ktoś z promocji, jaka była w biedrze jakis czas temu? Wiele ksiażek Kinga i Zafona za 7 zł było.
This post was edited by Pozdrawiam on Sep 12 2013 03:06pm