d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11331341351361371680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 12 2009 04:46pm
Kurwamaćjapierdolę@#@#% 45 prób po championach , valkirie one shoted, bijemy anuba zostało mu 10k życia i wipe, back się poszedł jebać.
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Sep 12 2009 05:34pm
Quote (pan_telewizor @ Sat, 12 Sep 2009, 22:04)
gz, tylko po chuj ci ten mamut, skoro i tak praktycznie z vendorow korzystac nie bedziesz ;D


duzy mount = maly penis ok
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 12 2009 06:23pm
Quote (Anarchy51 @ Sun, 13 Sep 2009, 01:34)
duzy mount = maly penis ok


FUCK OFF ! :<

ehh, dzisiaj chyba z 10 wipe na Anubie ( 10 ) HM ... zrobilibysmy to za 2/3 razem, ale mamy jebanych 3 healerow i nikt z nas nie ma offspeca zeby sie na dps przerobic ;D ... Ciezko robi sie to bez shamka ? ...
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Sep 13 2009 01:42am
Quote (zYwi3c @ Sat, 12 Sep 2009, 23:20)
Probowal ktos Anuba HM ( 10 ), na Paladyna healera i disc priesta ? da sie to zrobic w takim setupie ? czy lepiej zeby priest byl holy ?


holy imo, a najlepiej druid resto, zarzuci tickające hoty na każdego i jest ok :). Wczoraj robiliśmy to właśnie na druid + shammy.

Quote (xxxRedxxx @ Sun, 13 Sep 2009, 00:46)
Kurwamaćjapierdolę@#@#% 45 prób po championach , valkirie one shoted, bijemy anuba zostało mu 10k życia i wipe, back się poszedł jebać.


Nic mi nie mów, wipy na Jaraxusie mieliśmy, potem na anubie ( dunno why ). Ogółem tylko skill :/ ....

http://www.raidstatus.com/tmp_upload_progres/269-Exq-Tribute_to_Skill-10.jpg
* tak wiem UI przejściowe dopóki czegoś nie znajdę :D.

Btw Xplosiv zauważyłeś że z nowym gearem praktycznie nie ma różnicy czy masz 4xt8 czy nie ;P. Lepszy teraz dla shadow jest gear non-set. No może 2x9 dla oszczędności many ;P.

This post was edited by kleksiq on Sep 13 2009 01:43am
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Sep 13 2009 02:17am
Quote (kleksiq @ Sun, Sep 13 2009, 07:42am)
(...)
Btw Xplosiv zauważyłeś że z nowym gearem praktycznie nie ma różnicy czy masz 4xt8 czy nie ;P. Lepszy teraz dla shadow jest gear non-set. No może 2x9 dla oszczędności many ;P.

Shaman pve w "zielonkach" ma 638sp własnego buffa - tyle samo mam raidując t9 content... Każda inna klasa coś ma ze spiritu, intelektu (którego wraz z progresem mają coraz więcej).
Totem of Wrath to fajny raidbuff (280sp/ debuff 3% crita na każdym targecie w jego zasięgu) - ale na etapie t9 ta wartość 280sp zaczyna być śmieszna zarówno dla mnie, jak i dla grupy raidowej... Marzy mi się nowa jego wersja (3% crita może zostać) - 280sp lub 10% sp szamana, gdy przekracza wartość 280sp.

Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Sep 13 2009 03:00am
Pozer kiedys dawal source do autoita co klika 1 - ma ktos jeszcze to ?
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Sep 13 2009 03:18am
Quote (xxxRedxxx @ Sun, 13 Sep 2009, 00:46)
Kurwamaćjapierdolę@#@#% 45 prób po championach , valkirie one shoted, bijemy anuba zostało mu 10k życia i wipe, back się poszedł jebać.


cloaki sa za 50 prób. mi w tym tyg zostalo 48 i byly 2 dodatkowe trophy tylko :/


Quote (zYwi3c @ Sat, 12 Sep 2009, 23:20)
Probowal ktos Anuba HM ( 10 ), na Paladyna healera i disc priesta ? da sie to zrobic w takim setupie ? czy lepiej zeby priest byl holy ?


da sie, priest renew na kazdego w p3 i cze
Member
Posts: 4,047
Joined: Dec 30 2006
Gold: 3.36
Warn: 10%
Sep 13 2009 03:19am
Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego niedzwiedz pet ma gorsze staty hp/def od wilka? jestem w bm, a roznica lvli miedzy misiem a wilkiem to 1 :/ to ze wilka mam od niskiego poziomu ma jakis wplyw na jego staty?
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Sep 13 2009 03:52am
Quote (kleksiq @ Sun, 13 Sep 2009, 08:42)
holy imo, a najlepiej druid resto, zarzuci tickające hoty na każdego i jest ok :). Wczoraj robiliśmy to właśnie na druid + shammy.



Nic mi nie mów, wipy na Jaraxusie mieliśmy, potem na anubie ( dunno why ). Ogółem tylko skill :/ ....

http://www.raidstatus.com/tmp_upload_progres/269-Exq-Tribute_to_Skill-10.jpg
* tak wiem UI przejściowe dopóki czegoś nie znajdę :D.

Btw Xplosiv zauważyłeś że z nowym gearem praktycznie nie ma różnicy czy masz 4xt8 czy nie ;P. Lepszy teraz dla shadow jest gear non-set. No może 2x9 dla oszczędności many ;P.


EEE
Quote
(4) Set: Increases the critical strike chance of your Mind Flay spell by 5%.

5% crit na main dps spellu to nie jest upgrade?
Banned
Posts: 1,470
Joined: Oct 5 2005
Gold: 0.00
Sep 13 2009 04:08am
Quote (Traba @ Sun, Sep 13 2009, 09:52am)
EEE

5% crit na main dps spellu to nie jest upgrade?


albo mi się zdaje, albo jemu chodzilo o bonus z tiera 8 czyli

Quote
(4) Set: Your Mind Blast also grants you 240 haste rating for 4 sec.
Go Back To Polska Topic List
Prev11331341351361371680Next
Closed New Topic New Poll