d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev1133613371338133913401383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Feb 18 2016 01:02pm
Quote (markov @ 18 Feb 2016 21:00)
Jakis problem jest, z kartami czy tam prockami od nich, ma poleciec fix. Na reddicie cos tam pisali jak temu zaradzic bo common, poszukaj sobie.


KK DZIĘKI

Quote (Damundo @ 18 Feb 2016 21:00)
Ogarnij czy masz stery najnowsze, ale ludzie generalnie znowu placza na zwiechy i bugi, jak po kazdym patchu.


ZARAZ ZROBIĘ UPDATE

TYLKO NAJPIERW DOKOŃCZĘ GRĘ Z 4 RUSKICH I WYŁĄCZAJĄC SIĘ CS. MIOD

This post was edited by HEDON on Feb 18 2016 01:02pm
Member
Posts: 1,753
Joined: Sep 16 2008
Gold: 10.00
Feb 18 2016 02:21pm
ILUZJA PROSZONY DO TEMATU

E:/ brakuje 5 do gry

This post was edited by Gofer666 on Feb 18 2016 02:21pm
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Feb 18 2016 02:22pm
Quote (Gofer666 @ Feb 18 2016 08:21pm)
ILUZJA PROSZONY DO TEMATU

E:/ brakuje 5 do gry


ELo mordo,tylko esea/faceit :)
Member
Posts: 1,753
Joined: Sep 16 2008
Gold: 10.00
Feb 18 2016 02:23pm
Quote (t0xy @ Feb 18 2016 09:22pm)
ELo mordo,tylko esea/faceit :)


faceit lezy, zaraz podesle ci ip z ts'em
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Feb 18 2016 02:29pm
Quote (t0xy @ Feb 18 2016 10:22pm)
ELo mordo,tylko esea/faceit :)


szybciej :angry:
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Feb 18 2016 02:30pm
Quote (Wykluczone @ Feb 18 2016 08:29pm)
szybciej :angry:


juz kurwa :angry:
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Feb 19 2016 04:08am
JAKBY KTOŚ SIĘ ZMAGAŁ Z CRASHAMI PRZY SPRZĘCIE OD AMD TO WYSTARCZY ZDJĄĆ SHADERY.
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Feb 19 2016 04:10am
Quote (HEDON @ Feb 19 2016 12:08pm)
JAKBY KTOŚ SIĘ ZMAGAŁ Z CRASHAMI PRZY SPRZĘCIE OD AMD TO WYSTARCZY ZDJĄĆ SHADERY.
amd pls

Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Feb 19 2016 04:52am
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ 19 Feb 2016 12:10)
amd pls


NIE LICZĄC PIERWSZEGO KOMPUTERA (NIE MIAŁEM WPŁYWU BO KUPOWALI MAMA I PAPA) JESTEM WIERNY RADEONOM. SWOJA DROGA NIGDY NIE MIAŁEM CPU OD AMD.
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Feb 19 2016 07:44am
Wystarczy skrócić kabel od wiatraka to nie będzie crushowalo
Go Back To Polska Topic List
Prev1133613371338133913401383Next
Add Reply New Topic New Poll