Quote (Grigo @ 5 Sep 2010 17:00)
Nie biore sie za to

Wolalbym sprzedac tego sworda, moze ktos skorzysta, moze za 1fg ktos kupi...
Aktualnie jest, aż jedna osoba która byłaby w stanie sobie z tym poradzić!
Jednakże Malte ma przerwę od lsa, więc nikt tego nie kupi, ewentualnie jako shrine.
Quote (Pingu_Hv @ 5 Sep 2010 17:04)
a mozna uzyc na sobie wiecej niz 1 glyph ? Zastanawiam sie nad zakupem jakiegos za te 20 fg z ml 4-5 i uzycie przy wellowaniu
Można założyć dowolną ilość glyphów pod warunkiem, że staty które posiadają nie będą się powtarzały. Np.:
jeżeli masz 2 glyphy (4ml i 10life) i (500 life 10hm) nie możesz ich użyć jednocześnie.
Quote (csdig @ 5 Sep 2010 17:07)
Daj ktos link do tej tabelki co pisze jaka klasa ile GP dostaje.
Ciężko dupe ruszyć i kliknąć 2 razy? W prawym górnym rogu ekranu masz zakładkę ladder slasher, nikt cię tam nie pogryzie.
http://ladderslasher.d2jsp.org/index.php?g=2Quote (csdig @ 5 Sep 2010 17:15)
No to jak ktos passnie to ma 100gp a i tak malo ludzi tym gra

Irek, nie masz nic przeciwko temu, że użyczę sobie waszą emotkę?
This post was edited by blondaas on Sep 5 2010 09:18am