d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1132133134135136206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2011 08:18am
jak zaprasza sie do gry ?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 1 2011 08:47am
Quote (m4rc1n3k @ 1 Aug 2011 16:18)
jak zaprasza sie do gry ?


Dodajesz kogos do friendlisty, zakladasz custom game i w fl klikasz na niego ppm i wybierasz invite.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2011 11:21am
Quote (Saygon @ 1 Aug 2011 15:47)
Dodajesz kogos do friendlisty, zakladasz custom game i w fl klikasz na niego ppm i wybierasz invite.


ale podobno od 5 lvla tak ? ile sie go bije ?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 1 2011 11:22am
Quote (m4rc1n3k @ 1 Aug 2011 19:21)
ale podobno od 5 lvla tak ? ile sie go bije ?


O lvlach nie wiem, bije sie go pewnie jakies 50 gier tak na oko.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2011 11:35am
Quote (Saygon @ 1 Aug 2011 18:22)
O lvlach nie wiem, bije sie go pewnie jakies 50 gier tak na oko.


no jakos nie moge na 1 lvl, powiedz mi jak mam zalozyc gre zeby grac z kumplami 2v2 albo 3v3

This post was edited by m4rc1n3k on Aug 1 2011 11:39am
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2011 12:48pm
ktos mi powie jak mam to zrobic zeby zalozyc gre i grac na 1 lvl ?

E: ofc z kumplami

This post was edited by m4rc1n3k on Aug 1 2011 12:49pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 1 2011 01:05pm
Quote (m4rc1n3k @ 1 Aug 2011 20:48)
ktos mi powie jak mam to zrobic zeby zalozyc gre i grac na 1 lvl ?

E: ofc z kumplami


Create game.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 1 2011 01:07pm
Umiem grać carry ty kurwo, ze flint sie bardziej nafeedował to nie znaczy że nie umiem. W każdej innej grze też umiem :fume:
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2011 01:08pm
Quote (Saygon @ 1 Aug 2011 20:05)
Create game.


no nie moge :< bo nie mam basic account
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 1 2011 01:09pm
Quote (Peu @ 1 Aug 2011 21:07)
Umiem grać carry ty kurwo, ze flint sie bardziej nafeedował to nie znaczy że nie umiem. W każdej innej grze też umiem  :fume:


Nikt z nas nie umie nie oszukujmy sie. Bicie ludzi z 3 tsr nie znaczy, ze sie umie w to grac. Chyba wroce do lola.

Quote (m4rc1n3k @ 1 Aug 2011 21:08)
no nie moge :< bo nie mam basic account


Jesli nie masz basic to powinienes sie cieszyc.

This post was edited by Saygon on Aug 1 2011 01:09pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1132133134135136206Next
Add Reply New Topic New Poll