Quote (Peu @ 1 Aug 2011 21:07)
Umiem grać carry ty kurwo, ze flint sie bardziej nafeedował to nie znaczy że nie umiem. W każdej innej grze też umiem

Nikt z nas nie umie nie oszukujmy sie. Bicie ludzi z 3 tsr nie znaczy, ze sie umie w to grac. Chyba wroce do lola.
Quote (m4rc1n3k @ 1 Aug 2011 21:08)
no nie moge :< bo nie mam basic account
Jesli nie masz basic to powinienes sie cieszyc.
This post was edited by Saygon on Aug 1 2011 01:09pm