d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1132813291330133113321443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 4 2010 02:38am
Według mnie to dobrze, że zmienił z tym life stealem. Jak wy uważacie?
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Sep 4 2010 03:14am
Quote (myl0rd @ 4 Sep 2010 10:38)
Według mnie to dobrze, że zmienił z tym life stealem. Jak wy uważacie?


wszystko jedno i tak dalej dobrze dziala :D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 4 2010 04:39am
Quote (myl0rd @ 4 Sep 2010 10:38)
Według mnie to dobrze, że zmienił z tym life stealem. Jak wy uważacie?


imo crap, teraz life steal to tylko "nice add " a kiedys bylo jednym z main statow, gdyby nadal dobrze dzialalo mielibysmy do wyboru nowy rodzaj buildu/ buildow :)
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 4 2010 04:45am
ma ktoś może int items na sprzedaż? tak z 35-39 int ;)

Quote (Pingu_Hv @ Sep 4 2010 12:39pm)
imo crap, teraz life steal to tylko "nice add " a kiedys bylo jednym z main statow, gdyby nadal dobrze dzialalo mielibysmy do wyboru nowy rodzaj buildu/ buildow :)


tak było ;P z początków jak grałem itemy z ls były w chuy drogie ;)

This post was edited by Bodziuu on Sep 4 2010 04:46am
Member
Posts: 1,520
Joined: Feb 7 2010
Gold: 0.63
Sep 4 2010 04:59am
Szukam Ls Guild najlepiej gdzie duzo osob jest co w lsa gra , mila atmosfera i kilka osob na hc jak ktos ma slota pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 4 2010 05:06am
iso team na cata lvl 10
mam maze ale potrzebne mi questy z life mana i stats cuz to ma byc weller, wiec iso powazna i ogarnieta ekipa
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 4 2010 05:40am
Quote (RapThc @ 4 Sep 2010 12:59)
Szukam Ls Guild najlepiej gdzie duzo osob jest co w lsa gra , mila atmosfera i kilka osob na hc jak ktos ma slota pm


przygarnięte'd
Member
Posts: 1,900
Joined: May 11 2010
Gold: 1.37
Warn: 100%
Sep 4 2010 06:10am
Też bym chciu byc w twojej ekipie ale mnie nie chciałeś ; <
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 4 2010 06:15am
Quote (LogMeIn @ 4 Sep 2010 14:10)
Też bym chciu byc w twojej ekipie ale mnie nie chciałeś ; <


nie grasz w LS, nie znam Cie, masz 30% i nie mozesz postowac w guild chacie i generalnie jestem na nie :(

uwazam ze kazdy początkujący w Ls jezeli jest zdecydowany by grac dalej potrzebuje wsparcia na starcie - ja daje te wsparcie ale licze ze ktos odwdzieczy mi sie w postaci GP lub udzialu w tworzeniu dobrej atmosfery w guild :)
Member
Posts: 1,900
Joined: May 11 2010
Gold: 1.37
Warn: 100%
Sep 4 2010 06:16am
okeyyy t4i :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev1132813291330133113321443Next
Add Reply New Topic New Poll