Quote (LogMeIn @ 4 Sep 2010 14:10)
Też bym chciu byc w twojej ekipie ale mnie nie chciałeś ; <
nie grasz w LS, nie znam Cie, masz 30% i nie mozesz postowac w guild chacie i generalnie jestem na nie

uwazam ze kazdy początkujący w Ls jezeli jest zdecydowany by grac dalej potrzebuje wsparcia na starcie - ja daje te wsparcie ale licze ze ktos odwdzieczy mi sie w postaci GP lub udzialu w tworzeniu dobrej atmosfery w guild
