d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1132713281329133013311443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Sep 3 2010 11:52am
Prof spada jak sie nie walczy danym 'atakiem' czy jak juz nabijesz to masz go na zawsze ?
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
Sep 3 2010 11:53am
Quote (csdig @ 3 Sep 2010 19:52)
Prof spada jak sie nie walczy danym 'atakiem' czy jak juz nabijesz to masz go na zawsze ?


tracisz % po śmierci
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,790.49
Sep 3 2010 11:55am
Quote (csdig @ Sep 3 2010 05:52pm)
Prof spada jak sie nie walczy danym 'atakiem' czy jak juz nabijesz to masz go na zawsze ?


w momencie smierci tracisz % aczkolwiek nie mozesz stracic poziomu, najwyzej dojdzie do 0%
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
Sep 3 2010 01:26pm
Quote (kacperq @ Sep 3 2010 05:50pm)
malo wiem o ls ale chyba to scale dobre jest dla hybrydy  ? np rouge ?


Scale jest chyba najlepsza do tankowania na cata dla każdego meele chara, bo ma niezły mdef przy zachowaniu wysokiego fizycznego defa.

Mam jeszcze pytanie odnośnie Life Steal. W kilku guidach czytałem, że jest to bezspornie zajebisty mod, założyłem na samuraja 10 czy 12 % i prawie nic nie ssało ( może około 5 hp za hita ), domyślam się, że to zależy od damage broni, ale miałem wtedy lvl 50 daggera z ~60 EE. Z tym life steal jest jakiś bug czy co ? Sytuacja oczywiście dotyczy areny, bo w cata to wiem, że to wcale nie działa.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 3 2010 01:33pm
Quote (hanni_69 @ 3 Sep 2010 21:26)
Scale jest chyba najlepsza do tankowania na cata dla każdego meele chara, bo ma niezły mdef przy zachowaniu wysokiego fizycznego defa.

Mam jeszcze pytanie odnośnie Life Steal. W kilku guidach czytałem, że jest to bezspornie zajebisty mod, założyłem na samuraja 10 czy 12 % i prawie nic nie ssało ( może około 5 hp za hita ), domyślam się, że to zależy od damage broni, ale miałem wtedy lvl 50 daggera z ~60 EE. Z tym life steal jest jakiś bug czy co ? Sytuacja oczywiście dotyczy areny, bo w cata to wiem, że to wcale nie działa.


Byl taki czas, ze wszyscy sie jarali tym life steal'em, ale ponoc to ograniczyli bardzo i teraz lepiej inwestowac w stat charmy/ armory. Oczywiscie life steal to dobry dodatek, ale nie taki super jak kiedys. DOkladnych szczegolow nie znam niestety ;)
Member
Posts: 1,520
Joined: Feb 7 2010
Gold: 0.63
Sep 3 2010 01:35pm
popinacie w sc czy hc w lsa??
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
Sep 3 2010 01:36pm
Quote (RapThc @ Sep 3 2010 07:35pm)
popinacie w sc czy hc w lsa??


ja nubuje na sc

16,241 Kills, 42 Deaths

This post was edited by hanni_69 on Sep 3 2010 01:37pm
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2010 01:37pm
Quote (RapThc @ Sep 3 2010 09:35pm)
popinacie w sc czy hc w lsa??


imo większość w sc
kilka osób gra w hc tutaj
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 3 2010 03:48pm
Quote (hanni_69 @ 3 Sep 2010 21:26)
Scale jest chyba najlepsza do tankowania na cata dla każdego meele chara, bo ma niezły mdef przy zachowaniu wysokiego fizycznego defa.

Mam jeszcze pytanie odnośnie Life Steal. W kilku guidach czytałem, że jest to bezspornie zajebisty mod, założyłem na samuraja 10 czy 12 % i prawie nic nie ssało ( może około 5 hp za hita ), domyślam się, że to zależy od damage broni, ale miałem wtedy lvl 50 daggera z ~60 EE. Z tym life steal jest jakiś bug czy co ? Sytuacja oczywiście dotyczy areny, bo w cata to wiem, że to wcale nie działa.


kiedyś największy wypas i lans to były itemy z dex i life steal

chary meele wszystkie sie robiło na full dex build, a jak item miał jako dodatkowy mod life steal ( nawet 2-3 ) to wart był w chuj, a jak miał tego life steal troche wiecej to mozna było cały climb ( nie było cata only arena ) zrobic bez regeneracji

potem najk jakos to ograniczył w nowym lsie i teraz te wszystkie buildy są bardziej zróżnicowane
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 4 2010 01:40am
Ograniczenie lsa polega na tym, ze kiedys jak miales powiedzmy 10ls lacznie z itemow to dostawales za kazdym razem 10% z kazdego hita. Teraz ls dziala tak, ze jesli masz 10% lsa to dziala jak 1-10%. Serwer losuje ile % dostaniesz.
Go Back To Polska Topic List
Prev1132713281329133013311443Next
Add Reply New Topic New Poll