d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1132513261327132813291443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 3 2010 06:42am
Quote (hanni_69 @ 3 Sep 2010 14:39)
A glyph ? Mute ? Czarna magia :(


musiałbyś mieć wysoki lvl profa, żeby w ogóle coś to dało :/

Imo znajdź jakąś gildie, co płaci te 50fg za GP, siedź tam i wbijaj mQ's ... 50fg to mało, ale zawsze coś ;) a po drodze może coś dropnie.

// jak ja zaczynałem grać w LS, znalazłem gildie, której leader płacił 200fg / GP .. wbiłem z 12 gp w niej chyba :p i już było na jakis tam stuff, ale to było 2 lata temu :/
teraz max chyba 50fg za gp płacą, i i tak ciężko taką gildie znaleźć.

This post was edited by Tomek25 on Sep 3 2010 06:46am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 3 2010 06:42am
Quote (hanni_69 @ 3 Sep 2010 14:39)
arww ja mam bronie w granicach 60-70 ( biedaczysko ) EE i samurajem solowałem do 55 na arenie z nienajgorszymi efektami. Gdzieś chyba czytałem, że ogólnie z daggerem można grać full str, ale to przy moim stylu gry ( mało cata, dużo areny ) nie bardzo wypali.

Btw jak zarobić fg będąc takim newbie jak ja ? :D Ryby są nudne jak psia dupa, pomijając to, że nie do końca to rozumiem.  A glyph ? Mute ? Czarna magia :(


Ja latam 1-71 z nadzieja na drop oraz zbieram white itemy i jak ktos z gildii ma wellera to mi zwelluje.
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
Sep 3 2010 06:48am


Quote (Tomek25 @ Sep 3 2010 12:42pm)
musiałbyś mieć wysoki lvl profa, żeby w ogóle coś to dało :/

Imo znajdź jakąś gildie, co płaci te 50fg za GP, siedź tam i wbijaj mQ's ... 50fg to mało, ale zawsze coś ;) a po drodze może coś dropnie.

// jak ja zaczynałem grać w LS, znalazłem gildie, której leader płacił 200fg / GP .. wbiłem z 12 gp w niej chyba :p i już było na jakis tam stuff.


Ja już zarobiłem 3 GP ( 2 za pass sammy, 1 fail ) w tej gildii co jestem - przyjąłem zaproszenie nie mając nawet pojęcia co to jest GP itd i oni nic nie płacą :P Nie wiedziałem, że niektóre gildie za to dają fg.

Quote
Ja latam 1-71 z nadzieja na drop oraz zbieram white itemy i jak ktos z gildii ma wellera to mi zwelluje.


To robię i ja, ale wysypują się takie śmieci, że masakra, na dwóch climbach wyleciał mi tylko jeden item z ~50ee, do tego crap. Btw na którym lvl wellujesz ? Bo ja nie daję rady mobom ze studni jak mam lvl 55 +

This post was edited by hanni_69 on Sep 3 2010 06:49am
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2010 06:53am
Quote (hanni_69 @ Sep 3 2010 02:48pm)
To robię i ja, ale wysypują się takie śmieci, że masakra, na dwóch climbach wyleciał mi tylko jeden item z ~50ee, do tego crap. Btw na którym lvl wellujesz ? Bo ja nie daję rady mobom ze studni jak mam lvl 55 +


Do wellowania to trzeba mieć specjalną postać, takim zwykłym samurajem ciężko.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 3 2010 06:58am
Quote
To robię i ja, ale wysypują się takie śmieci, że masakra, na dwóch climbach wyleciał mi tylko jeden item z ~50ee, do tego crap. Btw na którym lvl wellujesz ? Bo ja nie daję rady mobom ze studni jak mam lvl 55 +


Solo welluje max jakies itemki z 20 lvl. Takie do 25-55 zbieram, zeby ktos kto ma dobrego magiciana mi zwellowal na lvlu 64+ postaci.
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 3 2010 07:01am
Quote (DeSSq @ 3 Sep 2010 14:53)
Do wellowania to trzeba mieć specjalną postać, takim zwykłym samurajem ciężko.


Kiedyś miałem Sama:

76lvl
8.4k hp
226ee/46vita sword
66dex plate
60str charm

wellował jakieś 98% itemów :D
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
Sep 3 2010 07:02am
Quote (Grigo @ Sep 3 2010 12:58pm)
Solo welluje max jakies itemki z 20 lvl. Takie do 25-55 zbieram, zeby ktos kto ma dobrego magiciana mi zwellowal na lvlu 64+ postaci.


A te itemki z lvl 20 i poniżej to mogą dostać np 50-100 EE po wrzuceniu do studni ? Czy tylko to z wyższym tierem ?
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2010 07:03am
Quote (Tomek25 @ Sep 3 2010 03:01pm)
Kiedyś miałem Sama:

76lvl
8.4k hp
226ee/46vita sword
66dex plate
60str charm

wellował jakieś 98% itemów :D


Pff taki samu to już prawie weller :D ale na tym poziomie nie ma multdropów :P

This post was edited by DeSSq on Sep 3 2010 07:03am
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 3 2010 07:03am
Quote (hanni_69 @ 3 Sep 2010 15:02)
A te itemki z lvl 20 i poniżej to mogą dostać np 50-100 EE po wrzuceniu do studni ? Czy tylko to z wyższym tierem ?


Mogą mieć max staty na dany lvl:

http://img142.imageshack.us/img142/1219/lsprefguidevf2om7.jpg

Quote (DeSSq @ 3 Sep 2010 15:03)
Pff taki samu to już prawie weller :D


ta :D dostałeś 2-3 krytyki po 2k każdy i nadal stoisz ;)

This post was edited by Tomek25 on Sep 3 2010 07:04am
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Sep 3 2010 07:07am
Quote (Tomek25 @ Sep 3 2010 01:03pm)
Mogą mieć max staty na dany lvl:

http://img142.imageshack.us/img142/1219/lsprefguidevf2om7.jpg



ta :D dostałeś 2-3 krytyki po 2k każdy i nadal stoisz ;)


to niemozliwe, nie wierze, pic or tits :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev1132513261327132813291443Next
Add Reply New Topic New Poll