d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1132413251326132713281443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Sep 2 2010 09:59pm
Quote (Pingu_Hv @ 3 Sep 2010 01:47)
chciałem się pochwalić ze moj guild zdobył juz 500 gp :)
ofc kupiłem guild z 0 gp :P


Serdecznie gratuluje. :wub:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 3 2010 01:05am
Quote (lszcz @ Sep 3 2010 01:48am)
chcialbym sie zapytac czy na lvl 36-37 leczac po 200hp moge sie nazwac healerem? czy beda sie ludzie denerwowac ze za malo lecze? :f


moim zdaniem starczy jesli na wyzszych lvlach bedziesz mial conajmniej 2x lepszy. Nie chwalac sie Revoltowy healer na 35 ma jakies 600 avg :P
Member
Posts: 40,973
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,788.59
Sep 3 2010 01:55am
Quote (WildMike @ Sep 2 2010 06:34pm)
wsumei all zalezy od preferencji i itemów jakie masz :)

ogolna zasda jest przyjeta ze ~100 - 140 dex reszta str

zalezy jaki wepon imo jak masz sworda to lepiej meic więcej dex przy daggerku mzoesz meic dex ponizej 100 (oczywiście zaraz ktoś zacznie sie burzyć itd :p)



<burzy się> :mad:
Quote (lszcz @ Sep 2 2010 11:48pm)
chcialbym sie zapytac czy na lvl 36-37 leczac po 200hp moge sie nazwac healerem? czy beda sie ludzie denerwowac ze za malo lecze? :f


Średnio. Ostatnio jakaś moda na hybrydy nastała i tak jak kiedyś healer miał pewna miejscowke na dobra sprawę tak teraz wola zmulic heal charmy i wspólnymi siłami się leczyć zyskujac jednego melle
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2010 02:35am
Quote (zALC @ Sep 3 2010 09:55am)


Średnio. Ostatnio jakaś moda na hybrydy nastała i tak jak kiedyś healer miał pewna miejscowke na dobra sprawę tak teraz wola zmulic heal charmy i wspólnymi siłami się leczyć zyskujac jednego melle


tak się stało ponieważ mało dobrych healerów już jest
ew ktoś robi sobie healera gdy nudzi mu się main postać ;) ja tam z monkiem miałem to gu grałem potem
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
Sep 3 2010 06:32am
Quote (Grigo @ Sep 2 2010 03:05pm)
Sama myszke :)

Jak mam rozdawac staty Samurajowi? Mam swordy, charmy na str i armory na ee. Rogue robilem na 70 dex i reszta str, a pierwsze 10 dawalem w vita.


A ja niedawno tydzień zacząłem grać warriorem, dowlokłem się jakoś ( prawie bez fg ) do MQ, wkładam te klucze bez żadnej nadzieji, a tu bach! i zadziałało :D

Samurajem też już próbowałem MQ, ale spaliłem na pierwszych drzwiach. Z tego co ja zrozumiałem, to wartość dexa powinna być zależna czy gra się

głównie cata czy arena oraz od tego jaką broń nosisz. Granie na arenie bez tego książkowego ~120 dex ze średnio-lipnym stuffem jest raczej niemożliwe ewentualnie bardzo smutne.

W cata to wiadomo, można nawet full str na swordach grać jak masz szczęście się podłączać pod fajne party, ale ludzie mówią, że dla swordów dex

powinien być wysoki, bo jedyna ich siła tkwi w krytyku ( tu się zgadzam ). Dorzucanie do Vita na sc dla samuraja jest niepotrzebne. A może ktoś poradzić jak się to ma z daggerami ?

Ile dexa dać samurajowi, którym noszę sztylety ? Gram 70% arena 30% cata gdzieś.


e/ a wlasnie zobaczyłem, że mike pisał wyżej, że dex > 100 przy sztylecie. Poniżej 100 czyli optymalnie ile ? :P btw jestem noobem w LS oczywko

This post was edited by hanni_69 on Sep 3 2010 06:34am
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2010 06:35am
Quote (hanni_69 @ Sep 3 2010 02:32pm)
A ja niedawno tydzień zacząłem grać warriorem, dowlokłem się jakoś ( prawie bez fg ) do MQ, wkładam te klucze bez żadnej nadzieji, a tu bach! i zadziałało :D

Samurajem też już próbowałem MQ, ale spaliłem na pierwszych drzwiach. Z tego co ja zrozumiałem, to wartość dexa powinna być zależna czy gra się

głównie cata czy arena oraz od tego jaką broń nosisz. Granie na arenie bez tego książkowego ~120 dex ze średnio-lipnym stuffem jest raczej niemożliwe  ewentualnie bardzo smutne.

W cata to wiadomo, można nawet full str na swordach grać jak masz szczęście się podłączać pod fajne party, ale ludzie mówią, że dla swordów dex

powinien być wysoki, bo jedyna ich siła tkwi w krytyku ( tu się zgadzam ). Dorzucanie do Vita na sc dla samuraja jest niepotrzebne. A może ktoś poradzić jak się to ma z daggerami ?

Ile dexa dać samurajowi, którym noszę sztylety ? Gram 70% arena 30% cata gdzieś.


e/ a wlasnie zobaczyłem, że mike pisał wyżej, że dex < 100 przy sztylecie. Poniżej 100 czyli optymalnie ile ? :P btw jestem noobem w LS oczywko


Dobrze jest mieć dex i w swordach i daggerach, ja mam zawsze 120 dex i bardzo ładne krytyki wchodzą. Gram tylko daggerami cuz miecze sux :P

Quote (Mefju @ Sep 3 2010 02:35pm)
90-110 dexa styknie, sklanialbym sie jednak do 90. na  daggerki styknie ;)


Styknie ale jak sie nie ma na przedmioty które dają dużo dexa albo str. Jak można lepiej dużo wyciskać :P

Quote (Mefju @ Sep 3 2010 02:35pm)
mejt, ale jak on nie ma za duzo kasy, to jak to bedzie wygladalo 70-80str i 120dex, lepiej miec wiecej str niz dexa, a 90 dexa i 100+ str bedzie dawalo rade lepiej.

Czytaj wyżej ^_^

This post was edited by DeSSq on Sep 3 2010 06:37am
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2010 06:35am
Quote (hanni_69 @ 3 Sep 2010 13:32)
A ja niedawno tydzień zacząłem grać warriorem, dowlokłem się jakoś ( prawie bez fg ) do MQ, wkładam te klucze bez żadnej nadzieji, a tu bach! i zadziałało :D

Samurajem też już próbowałem MQ, ale spaliłem na pierwszych drzwiach. Z tego co ja zrozumiałem, to wartość dexa powinna być zależna czy gra się

głównie cata czy arena oraz od tego jaką broń nosisz. Granie na arenie bez tego książkowego ~120 dex ze średnio-lipnym stuffem jest raczej niemożliwe  ewentualnie bardzo smutne.

W cata to wiadomo, można nawet full str na swordach grać jak masz szczęście się podłączać pod fajne party, ale ludzie mówią, że dla swordów dex

powinien być wysoki, bo jedyna ich siła tkwi w krytyku ( tu się zgadzam ). Dorzucanie do Vita na sc dla samuraja jest niepotrzebne. A może ktoś poradzić jak się to ma z daggerami ?

Ile dexa dać samurajowi, którym noszę sztylety ? Gram 70% arena 30% cata gdzieś.


90-110 dexa styknie, sklanialbym sie jednak do 90. na daggerki styknie ;)

Quote (DeSSq @ 3 Sep 2010 13:35)
Dobrze jest mieć dex i w swordach i daggerach, ja mam zawsze 120 dex i bardzo ładne krytyki wchodzą.


mejt, ale jak on nie ma za duzo kasy, to jak to bedzie wygladalo 70-80str i 120dex, lepiej miec wiecej str niz dexa, a 90 dexa i 100+ str bedzie dawalo rade lepiej.

This post was edited by Mefju on Sep 3 2010 06:36am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 3 2010 06:35am
Quote (hanni_69 @ 3 Sep 2010 14:32)
A ja niedawno tydzień zacząłem grać warriorem, dowlokłem się jakoś ( prawie bez fg ) do MQ, wkładam te klucze bez żadnej nadzieji, a tu bach! i zadziałało :D

Samurajem też już próbowałem MQ, ale spaliłem na pierwszych drzwiach. Z tego co ja zrozumiałem, to wartość dexa powinna być zależna czy gra się

głównie cata czy arena oraz od tego jaką broń nosisz. Granie na arenie bez tego książkowego ~120 dex ze średnio-lipnym stuffem jest raczej niemożliwe  ewentualnie bardzo smutne.

W cata to wiadomo, można nawet full str na swordach grać jak masz szczęście się podłączać pod fajne party, ale ludzie mówią, że dla swordów dex

powinien być wysoki, bo jedyna ich siła tkwi w krytyku ( tu się zgadzam ). Dorzucanie do Vita na sc dla samuraja jest niepotrzebne. A może ktoś poradzić jak się to ma z daggerami ?

Ile dexa dać samurajowi, którym noszę sztylety ? Gram 70% arena 30% cata gdzieś.


jest w tym duzo racji. Ja gram glownie catas, ale solo tez climbuje, ostatnio zaczalem. Do tego ~50 idzie elegancko, ale potem jest ciezko solo grac, bo mam 50 lvl sword 137 ee charma 37 str i armor scale 55 lvl 130ee. Musialbym wymienic armor na jakis str 40+, ale poki co nie mam fg :)
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 3 2010 06:38am
Ja bym te 100 w dex dał.. (z itemami ofc), niezależnie czy swordy czy daggerki...
dex też Cie chroni przed fizycznymi krytykami, więc warto mieć kiele 100 imo.
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
Sep 3 2010 06:39am
Quote (Grigo @ Sep 3 2010 12:35pm)
jest w tym duzo racji. Ja gram glownie catas, ale solo tez climbuje, ostatnio zaczalem. Do tego ~50 idzie elegancko, ale potem jest ciezko solo grac, bo mam 50 lvl sword 137 ee charma 37 str i armor scale 55 lvl 130ee. Musialbym wymienic armor na jakis str 40+, ale poki co nie mam fg :)


arww ja mam bronie w granicach 60-70 ( biedaczysko ) EE i samurajem solowałem do 55 na arenie z nienajgorszymi efektami. Gdzieś chyba czytałem, że ogólnie z daggerem można grać full str, ale to przy moim stylu gry ( mało cata, dużo areny ) nie bardzo wypali.

Btw jak zarobić fg będąc takim newbie jak ja ? :D Ryby są nudne jak psia dupa, pomijając to, że nie do końca to rozumiem. A glyph ? Mute ? Czarna magia :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1132413251326132713281443Next
Add Reply New Topic New Poll