Quote (myl0rd @ Sep 2 2010 05:46pm)
Wydaje mi się, że nie ma różnicy czy to rogue czy samuraj staty na końcu powinny być mniej więcej takie same. Na pewno 70dex to za mało. Jestem świeżakiem w LS jeśli się mylę to mnie poprawcie.
wsumei all zalezy od preferencji i itemów jakie masz

ogolna zasda jest przyjeta ze ~100 - 140 dex reszta str
Quote (Grigo @ Sep 2 2010 05:05pm)
Sama myszke
Jak mam rozdawac staty Samurajowi? Mam swordy, charmy na str i armory na ee. Rogue robilem na 70 dex i reszta str, a pierwsze 10 dawalem w vita.
zalezy jaki wepon imo jak masz sworda to lepiej meic więcej dex przy daggerku mzoesz meic dex ponizej 100 (oczywiście zaraz ktoś zacznie sie burzyć itd :p)