d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1132313241325132613271443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 2 2010 09:04am
Quote (Bodziuu @ 2 Sep 2010 17:02)
już się nie klika ;) wystarczy raz kliknąć i przytrzymać


ja dalej klikam :D

to teraz mozna trzymac ? Ale samą myszkę czy razem z shiftem tak jak kiedys ?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 2 2010 09:05am
Quote (Pingu_Hv @ 2 Sep 2010 17:04)
ja dalej klikam :D

to teraz mozna trzymac ? Ale samą myszkę czy razem z shiftem tak jak kiedys ?


Sama myszke :)

Jak mam rozdawac staty Samurajowi? Mam swordy, charmy na str i armory na ee. Rogue robilem na 70 dex i reszta str, a pierwsze 10 dawalem w vita.

This post was edited by Grigo on Sep 2 2010 09:05am
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
Sep 2 2010 09:14am
Quote (Grigo @ 2 Sep 2010 17:05)
Sama myszke :)

Jak mam rozdawac staty Samurajowi? Mam swordy, charmy na str i armory na ee. Rogue robilem na 70 dex i reszta str, a pierwsze 10 dawalem w vita.


ja zawsze budowałem melee na 100-110dex z itemów (charm/armor), wszystko w str.
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Sep 2 2010 09:17am
Do 100-120 w dex reszte w str ;)
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 2 2010 09:46am
Quote (Grigo @ 2 Sep 2010 16:05)
Sama myszke :)

Jak mam rozdawac staty Samurajowi? Mam swordy, charmy na str i armory na ee. Rogue robilem na 70 dex i reszta str, a pierwsze 10 dawalem w vita.


Quote (Grigo @ 2 Sep 2010 16:05)
Sama myszke :)

Jak mam rozdawac staty Samurajowi? Mam swordy, charmy na str i armory na ee. Rogue robilem na 70 dex i reszta str, a pierwsze 10 dawalem w vita.


Wydaje mi się, że nie ma różnicy czy to rogue czy samuraj staty na końcu powinny być mniej więcej takie same. Na pewno 70dex to za mało. Jestem świeżakiem w LS jeśli się mylę to mnie poprawcie.
Member
Posts: 7,029
Joined: Mar 22 2010
Gold: 8,733.00
Sep 2 2010 12:34pm
Quote (myl0rd @ Sep 2 2010 05:46pm)
Wydaje mi się, że nie ma różnicy czy to rogue czy samuraj staty na końcu powinny być mniej więcej takie same. Na pewno 70dex to za mało. Jestem świeżakiem w LS jeśli się mylę to mnie poprawcie.


wsumei all zalezy od preferencji i itemów jakie masz :)

ogolna zasda jest przyjeta ze ~100 - 140 dex reszta str
Quote (Grigo @ Sep 2 2010 05:05pm)
Sama myszke :)

Jak mam rozdawac staty Samurajowi? Mam swordy, charmy na str i armory na ee. Rogue robilem na 70 dex i reszta str, a pierwsze 10 dawalem w vita.


zalezy jaki wepon imo jak masz sworda to lepiej meic więcej dex przy daggerku mzoesz meic dex ponizej 100 (oczywiście zaraz ktoś zacznie sie burzyć itd :p)
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 2 2010 05:47pm
chciałem się pochwalić ze moj guild zdobył juz 500 gp :)
ofc kupiłem guild z 0 gp :P
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Sep 2 2010 05:48pm
chcialbym sie zapytac czy na lvl 36-37 leczac po 200hp moge sie nazwac healerem? czy beda sie ludzie denerwowac ze za malo lecze? :f
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 2 2010 05:52pm
Quote (Pingu_Hv @ 2 Sep 2010 19:47)
chciałem się pochwalić ze moj guild zdobył juz 500 gp :)
ofc kupiłem guild z 0 gp :P


gratuluje :D

Quote (lszcz @ 2 Sep 2010 19:48)
chcialbym sie zapytac czy na lvl 36-37 leczac po 200hp moge sie nazwac healerem? czy beda sie ludzie denerwowac ze za malo lecze? :f


troche low zalezy od grupy jeszcze:P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Sep 2 2010 09:31pm
Quote (Patryk1991 @ 3 Sep 2010 00:52)

troche low zalezy od grupy jeszcze:P


zawsze to lepsze niz calkowity brak healera ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1132313241325132613271443Next
Add Reply New Topic New Poll