Quote (czarodziejska_skarpeta @ Sep 2 2010 05:00pm)
klik klik klik klik klik
bardzo lubie ladder slashera
klik klik klik
Ladder Slasher
No Ladder Slasher Characters.
Daruj sobie.. spamuj gdzie indziej.
Co by offtopu nie robic to ogłoszenie i prośba. Jesli znajdziecie III tier 10+ str item, moge kupic za 1 fg

obojetnie co by to bylo.
Quote (Pingu_Hv @ Sep 2 2010 05:04pm)
ja dalej klikam

to teraz mozna trzymac ? Ale samą myszkę czy razem z shiftem tak jak kiedys ?
ja na cata klikam, ale na wellach to raz klikne i trzymam LPM i tylko "E" i "R" zmieniam dmg charm/heal

Quote (Grigo @ Sep 2 2010 05:05pm)
Jak mam rozdawac staty Samurajowi? Mam swordy, charmy na str i armory na ee. Rogue robilem na 70 dex i reszta str, a pierwsze 10 dawalem w vita.
~100 dex reszta str
This post was edited by Zeratull on Sep 2 2010 09:06am