Quote (Grigo @ Aug 27 2010 12:29pm)
Juz 9 faili i zadnego passa, tez tak mieliscie przed pierwszym passem? Nigdy nie mialem zasranego samuraja

Ja w tym sezonie mialem 1/20 jak passnalem na samu.
a rekord jest 0/52
Quote (Grigo @ Aug 27 2010 12:49pm)
Lepiej jest ciagle ta sama kombinacje walic, czy zmieniac? Czy bez roznicy?
ja lece zazwyczaj tym samym.
This post was edited by Zeratull on Aug 27 2010 04:51am