d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1132013211322132313241443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 27 2010 04:29am
Juz 9 faili i zadnego passa, tez tak mieliscie przed pierwszym passem? Nigdy nie mialem zasranego samuraja :(
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Aug 27 2010 04:32am
Quote (Grigo @ 27 Aug 2010 11:29)
Juz 9 faili i zadnego passa, tez tak mieliscie przed pierwszym passem? Nigdy nie mialem zasranego samuraja :(


mi sie udało za 4 razem. Ale widziałem osoby którzy za 20 razem fail mieli - wiec 9 to nie tak źle jeszcze - cierpliwości życzę ;)
Member
Posts: 16,820
Joined: Mar 13 2008
Gold: 4.72
Aug 27 2010 04:33am
Quote (miton84 @ 27 Aug 2010 12:32)
mi sie udało za 4 razem. Ale widziałem osoby którzy za 20 razem fail mieli - wiec 9 to nie tak źle jeszcze - cierpliwości życzę ;)


20 to jeszcze mało widziałem kolesia chyba miał koło 4x faili :D
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Aug 27 2010 04:38am
Quote (klopexx @ Aug 27 2010 10:33am)
20 to jeszcze mało widziałem kolesia chyba miał koło 4x faili :D


bo kombinacje kluczy pewno zmienail zawsze
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 27 2010 04:42am
Quote (Grigo @ 27 Aug 2010 12:29)
Juz 9 faili i zadnego passa, tez tak mieliscie przed pierwszym passem? Nigdy nie mialem zasranego samuraja :(


Desq miał 50 faili na warlocku a sim 4x chyba na monku więc bywa gorzej :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 27 2010 04:49am
Lepiej jest ciagle ta sama kombinacje walic, czy zmieniac? Czy bez roznicy?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 27 2010 04:51am
Quote (Grigo @ Aug 27 2010 12:29pm)
Juz 9 faili i zadnego passa, tez tak mieliscie przed pierwszym passem? Nigdy nie mialem zasranego samuraja :(


Ja w tym sezonie mialem 1/20 jak passnalem na samu.
a rekord jest 0/52

Quote (Grigo @ Aug 27 2010 12:49pm)
Lepiej jest ciagle ta sama kombinacje walic, czy zmieniac? Czy bez roznicy?


ja lece zazwyczaj tym samym.

This post was edited by Zeratull on Aug 27 2010 04:51am
Member
Posts: 3,165
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Aug 27 2010 04:55am
A mi sie udalo za pierwszym razem, i to dwa razy na samuraja :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 27 2010 05:04am
Quote (Zeratull @ Aug 27 2010 12:51pm)
Ja w tym sezonie mialem 1/20 jak passnalem na samu.
a rekord jest 0/52



ja lece zazwyczaj tym samym.


lecialem tym samym, 3 razy fail na pierwszym. Zmienilem i fail na drugim...
Coz, poklikamy zobaczymy :D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 29 2010 09:46am
idzie ktos na cata ~21 ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1132013211322132313241443Next
Add Reply New Topic New Poll