d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1131132133134135206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 31 2011 02:59pm


Trzech typow i na ciebie :D

This post was edited by Saygon on Jul 31 2011 02:59pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 31 2011 03:38pm
Dzieci z lola dorwaly sie do hona. Z 5v3 zrobilo sie 2v3. Chronos ktorego dostalem na midzie i przez 10 min zabil 1-2 creepy trolowal cala gre. Dobre cyrki.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 31 2011 04:04pm
Quote (kefir @ 31 Jul 2011 23:38)
Dzieci z lola dorwaly sie do hona. Z 5v3 zrobilo sie 2v3. Chronos ktorego dostalem na midzie i przez 10 min zabil 1-2 creepy trolowal cala gre. Dobre cyrki.


Gram z Peu i frostbajtem to po chwili u przeciwnikow robi sie dwoch i jest gg :D
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 31 2011 04:07pm
Quote (Saygon @ Jul 31 2011 10:04pm)
Gram z Peu i frostbajtem to po chwili u przeciwnikow robi sie dwoch i jest gg :D


Wlasnie 5v3 gralem. Mysle, ze riot placi swoim ludziom zeby zniszczyli ta gre:D
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Jul 31 2011 04:17pm
Quote (kefir @ Aug 1 2011 12:07am)
Wlasnie 5v3 gralem. Mysle, ze riot placi swoim ludziom zeby zniszczyli ta gre:D


niech zgadne - bana dostales, ze tak riot hejtujesz?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 31 2011 04:48pm
Quote (kefir @ 1 Aug 2011 00:07)
Wlasnie 5v3 gralem. Mysle, ze riot placi swoim ludziom zeby zniszczyli ta gre:D


Generalnie leaverzy nie maja wplywu na pozycje gry, zwlaszcza, ze duzo playerow wyszlo z inicjatywa niszczenia graczy z lola. Wazne, ze jest naplyw swiezego miesa.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 31 2011 06:16pm
Quote (Shald @ Jul 31 2011 10:17pm)
niech zgadne - bana dostales, ze tak riot hejtujesz?


Matke mi ukradli.


Znalazlem stream testiego, niby mial grac w sc2 ale caly czas honuje. Niezle wymiata ;o
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 31 2011 06:22pm
Quote (kefir @ 1 Aug 2011 02:16)
Matke mi ukradli.


Znalazlem stream testiego, niby mial grac w sc2 ale caly czas honuje. Niezle wymiata ;o


Nom nalezy do czolowki graczy. Czesto go w top5 widuje.
e/ jak tam 70% moronku :d

This post was edited by Saygon on Jul 31 2011 06:22pm
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Jul 31 2011 10:23pm
dziwisz sie ze na basic acc masz leavujacy plebs aka gracze z lola ktorzy mysleli ze hon jest w chuj latwy i opierdalaja pale
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 1 2011 04:25am
Quote (Maarthz @ 1 Aug 2011 06:23)
dziwisz sie ze na basic acc masz leavujacy plebs aka gracze z lola ktorzy mysleli ze hon jest w chuj latwy i opierdalaja pale


Tak. Trzeba nabic piaty lvl na basic koncie to bedzie sie juz dalo grac bez plebsu.
Go Back To Polska Topic List
Prev1131132133134135206Next
Add Reply New Topic New Poll