Quote (kefir @ 1 Aug 2011 00:07)
Wlasnie 5v3 gralem. Mysle, ze riot placi swoim ludziom zeby zniszczyli ta gre:D
Generalnie leaverzy nie maja wplywu na pozycje gry, zwlaszcza, ze duzo playerow wyszlo z inicjatywa niszczenia graczy z lola. Wazne, ze jest naplyw swiezego miesa.