d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11311321331341351410Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Oct 29 2010 08:30am
Skonczylem dzis ogladac serial Okupacja - 10/10. Ostatni (trzeci) odcinek miazdzy. Wszystko sie spierdolilo, tego sie nie spodziewalem, ale nie bede spojlerowal, siedze cicho.

http://www.filmweb.pl/serial/Okupacja-2009-495947

Teraz bede sie bral za:
- Hotel Ruanda
- Drzewo Cytrynowe

;]

This post was edited by diz4ster on Oct 29 2010 08:45am
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Oct 29 2010 08:34am
Memento, dopiero teraz za sobą. Fajny, ale zalatuje troche shutter island i incepcja, chociaz byl wczesniej.
Mimo wszystko jak dla mnie Nolan w sferze kina typowo rozrywkowego, dajacego ciut domyslenia sprawdza sie kapitalnie.

Quote (Pr3o @ Oct 27 2010 08:59pm)
dziś "wyporzyczyłem" film pt. Moon z 2009 roku
wg ocen na imdb 8.8 więc powinien być dobry, jutro zdam relacje


film faktycznie jest dobry, ale nie trafi do kazdego imo
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Oct 30 2010 11:00am
Szukam jakiegoś godnego uwagi filmu na dzisiejszy wieczór, a może w tv coś fajnego będzie?
Member
Posts: 44
Joined: Oct 24 2010
Gold: 2.00
Oct 30 2010 11:03am
Dziś w Tv nic specjalnego :P
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 30 2010 03:25pm
oglądam memento, strasznie zagmatwany film, ale ciekawy :)
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Oct 31 2010 03:51am
Oglądał ktoś z Was, któryś z tych filmów?

The Bad Lieutenant Port of Call New Orleans
Moon
Scott Pilgrim VsThe World
The American

Quote (ARRY @ 31 Oct 2010 09:53)
widzialem moon


Jak wrażenia?

This post was edited by myl0rd on Oct 31 2010 03:56am
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Oct 31 2010 03:53am
Quote (myl0rd @ Oct 31 2010 11:51am)
Oglądał ktoś z Was, któryś z tych filmów?

The Bad Lieutenant Port of Call New Orleans
Moon
Scott Pilgrim VsThe World
The American


widzialem moon
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Oct 31 2010 03:54am
dzis ogladam Robin Hooda
Member
Posts: 3,606
Joined: Aug 31 2010
Gold: 0.03
Oct 31 2010 03:56am
Quote (myl0rd @ 31 Oct 2010 11:51)
Oglądał ktoś z Was, któryś z tych filmów?

The Bad Lieutenant Port of Call New Orleans

Moon
Scott Pilgrim VsThe World
The American


"pożyczyłem" ostatnio, miałem oglądać, ale brak czasu :(
podobno dobre filmy ;)
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Oct 31 2010 07:45am
potrzebuje jakis tytul niestarej dobrej polewkowej komedii :) jakies propozycje ??
Go Back To Polska Topic List
Prev11311321331341351410Next
Add Reply New Topic New Poll