Memento, dopiero teraz za sobą. Fajny, ale zalatuje troche shutter island i incepcja, chociaz byl wczesniej.
Mimo wszystko jak dla mnie Nolan w sferze kina typowo rozrywkowego, dajacego ciut domyslenia sprawdza sie kapitalnie.
Quote (Pr3o @ Oct 27 2010 08:59pm)
dziś "wyporzyczyłem" film pt. Moon z 2009 roku
wg ocen na imdb 8.8 więc powinien być dobry, jutro zdam relacje
film faktycznie jest dobry, ale nie trafi do kazdego imo