d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1131132133134135423Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 9 2025 09:54am
kolejna kawka niedługo
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 9 2025 10:02am
ja chyba rekord dziś pobiłem bo wypiłem chyba 5 B) starczy bo mi gałki oczne rozjebie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 9 2025 10:38am
kolejna kawka niedługo


Mam tak samo jak Ty.
ja chyba rekord dziś pobiłem bo wypiłem chyba 5 B) starczy bo mi gałki oczne rozjebie


Ja też 5 wypiłem i żeby sobie nie robić kolejnej, to kupiłem jogurt pitny, ale jednak na jeszcze jedną kawkę się skuszę.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2025 10:17am
Dzisiaj 2 na koncie.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2025 01:36pm
Właśnie trzecią piję.
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 10 2025 01:38pm
Właśnie trzecią piję.


Ja 3 wypiłem do godziny 15 i starczy 😅
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 10 2025 02:53pm
ja dziś aby 2 ale jakby 4 bo na podwójnym ekspresso. Na jutro mam plan huknąć 2x dzik 0.5l co daje wynik 800mg kofeiny B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2025 02:55pm
Ja właśnie dopijam rozpuszczalną :+)
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 10 2025 03:41pm
Ja właśnie dopijam rozpuszczalną :+)


Ciebie już ta kawa chyba w ogole nie klepie 😅 chociaż sam mam smaka na kawę 😂
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2025 03:42pm
Ciebie już ta kawa chyba w ogole nie klepie 😅 chociaż sam mam smaka na kawę 😂


No dużo jej piję całkiem :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev1131132133134135423Next
Add Reply New Topic New Poll