kolejna kawka niedługo
Mam tak samo jak Ty.
ja chyba rekord dziś pobiłem bo wypiłem chyba 5 B) starczy bo mi gałki oczne rozjebie
Ja też 5 wypiłem i żeby sobie nie robić kolejnej, to kupiłem jogurt pitny, ale jednak na jeszcze jedną kawkę się skuszę.