d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1131713181319132013211443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 24 2010 05:46am
Quote (Snickerss @ 24 Aug 2010 13:42)
Co sie dzieje z przedmiotami na extra equip slots po resecie?


nic, zostają
w eq masz np 15/8 mozliwych puki ich nie ruszysz będą sobie tam leżeć
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 25 2010 10:23am
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 25 2010 12:37pm
Rare sapphire plate mail
Level Req: 30
Physical Defense: 52 to 156
Magical Defense: 0 to 18

+100% Enhanced Effect
+4% Damage Return

Jakieś drobne wpadną.

Tutaj lekki fail :/

Arcane fine alloy dagger
Level Req: 20
Damage: 59 to 103

+15 Strength
+23 Dexterity
+1 Critical Strike
+5% Damage Return
+1% Block
+5 Jubilance
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 25 2010 12:56pm
Quote (myl0rd @ Aug 25 2010 08:37pm)
Rare sapphire plate mail
Level Req: 30
Physical Defense: 52 to 156
Magical Defense: 0 to 18

+100% Enhanced Effect
+4% Damage Return

Jakieś drobne wpadną.

Tutaj lekki fail :/

Arcane fine alloy dagger
Level Req: 20
Damage: 59 to 103

+15 Strength
+23 Dexterity
+1 Critical Strike
+5% Damage Return
+1% Block
+5 Jubilance


Gratki. Ja od powrotu do LSa zarobilem juz moze ~100 fg, no i mam staffa 35 lvl 123ee na sprzedaz, ale dziele sie 50/50, bo multidrop z wellowania, a kolega wellowal :) Poki co jestem zadowolony z obrotu sprawy. Mam nadzieje na wiecej dropów oraz na jakis weaponek w granicach 200ee :D
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 25 2010 01:20pm
Quote (Grigo @ 25 Aug 2010 19:56)
Gratki. Ja od powrotu do LSa zarobilem juz moze ~100 fg, no i mam staffa 35 lvl 123ee na sprzedaz, ale dziele sie 50/50, bo multidrop z wellowania, a kolega wellowal :) Poki co jestem zadowolony z obrotu sprawy. Mam nadzieje na wiecej dropów oraz na jakis weaponek w granicach 200ee :D


Ja niedługo gram w LS, mam daggerka z 2,8k c/o więc jest dobrze :P Wydałem narazie z 10k.

This post was edited by myl0rd on Aug 25 2010 01:21pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 25 2010 01:22pm
Quote (myl0rd @ Aug 25 2010 09:20pm)
Ja niedługo gram w LS, mam daggerka z 2,8k c/o więc jest dobrze :P


Ja kiedys gralem troche, ale majac kilkaset fg ciezko jest nazwac to graniem. Zrobilem kilka faili i przestalem. Teraz powrocilem majac niespelna 2k i jakos idzie. Obecnie mam 0 passed i 8 failed :(
Member
Posts: 16,820
Joined: Mar 13 2008
Gold: 4.72
Aug 25 2010 01:34pm
Quote (Grigo @ 25 Aug 2010 21:22)
Ja kiedys gralem troche, ale majac kilkaset fg ciezko jest nazwac to graniem. Zrobilem kilka faili i przestalem. Teraz powrocilem majac niespelna 2k i jakos idzie. Obecnie mam 0 passed i 8 failed :(


zobacz ile ja mam :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 25 2010 01:44pm
Quote (klopexx @ Aug 25 2010 09:34pm)
zobacz ile ja mam :D


Sam poczatek to mialem mniej niz Ty :D Lvlowalem an arenie z mobami pare lvli nizej niz ja :D
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Aug 25 2010 02:04pm
Takie pytanko mam: na ktorym lev najlepiej wellowac i ile kosztuje taki podstawowy sprzed dla maga do weelowania ??
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 25 2010 02:40pm
Quote (groch55 @ 25 Aug 2010 21:04)
Takie pytanko mam: na ktorym lev najlepiej wellowac i ile kosztuje  taki podstawowy sprzed dla maga do weelowania ??


Od 55lvl chyba. Sprzęt to niestety nie wiem.
Go Back To Polska Topic List
Prev1131713181319132013211443Next
Add Reply New Topic New Poll