Quote (Pietrzus @ 23 Aug 2010 08:04)
Pytanie czy da sie grac w ls bez wydawania fg na ta gre ?

i czy to ma sens wogole ?
Da sie, ale bedzie ciężko i nie wiem czy do MQ dobijesz po 2 tygodniach :/
Sensu takiego grania nie widze ...
Za kilka k fg spokojnie ubierzesz maga wellera, później możesz kupić jakieś daggerki dla melee chara...