d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1131613171318131913201443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Aug 23 2010 12:04am

Pytanie czy da sie grac w ls bez wydawania fg na ta gre ? :D

i czy to ma sens wogole ?
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,386.59
Aug 23 2010 12:12am
Quote (Pietrzus @ Aug 23 2010 06:04am)
Pytanie czy da sie grac w ls bez wydawania fg na ta gre ? :D

i czy to ma sens wogole ?


nie.
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Aug 23 2010 12:15am
Quote (zALC @ Aug 23 2010 06:12am)
nie.


No i dziekuje xD
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 23 2010 03:07am
Quote (Pietrzus @ 23 Aug 2010 08:04)
Pytanie czy da sie grac w ls bez wydawania fg na ta gre ? :D

i czy to ma sens wogole ?


możesz grać nie wydając - wtedy nie będzie sensu bo gra będzie ciężka i nieprzyjemna
możesz wydać - wtedy będzie sens i całkiem spoko będzie się grało






edit: leci ktos na cata lvl 5 ?

This post was edited by Pingu_Hv on Aug 23 2010 03:36am
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Aug 23 2010 06:37pm
1 raz mq i oczywiscie fail na 1 drzwiach ;p iso gz

teraz zrobilem rogalika i odrazu musialem ze zlosci fg wydac ;p
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Aug 24 2010 01:32am
Quote (Pietrzus @ 23 Aug 2010 07:04)
Pytanie czy da sie grac w ls bez wydawania fg na ta gre ? :D

i czy to ma sens wogole ?


masz 16k fg i zastanawiasz sie czy grac w ls bez wkladu wlasnego na start? :blink:
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Aug 24 2010 01:37am
Quote (Pietrzus @ 23 Aug 2010 08:04)
Pytanie czy da sie grac w ls bez wydawania fg na ta gre ? :D

i czy to ma sens wogole ?


Da sie, ale bedzie ciężko i nie wiem czy do MQ dobijesz po 2 tygodniach :/
Sensu takiego grania nie widze ...

Za kilka k fg spokojnie ubierzesz maga wellera, później możesz kupić jakieś daggerki dla melee chara...
Member
Posts: 16,820
Joined: Mar 13 2008
Gold: 4.72
Aug 24 2010 02:08am
Quote (myl0rd @ 22 Aug 2010 20:06)
Tylko w guild liczy sie zgranie ludzi i atmosfera, płacąc za GPS tego nie osiągniesz.



50fg w ls to nic.


50 fg to fee jest :p
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 24 2010 03:21am
Quote (Tomek25 @ Aug 24 2010 09:37am)
Da sie, ale bedzie ciężko i nie wiem czy do MQ dobijesz po 2 tygodniach :/
Sensu takiego grania nie widze ...

Za kilka k fg spokojnie ubierzesz maga wellera, później możesz kupić jakieś daggerki dla melee chara...


Za pare k mozna zrobic melee chara, sam mam takiego taniego i jakos daje rade :)
Member
Posts: 3,165
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Aug 24 2010 05:42am
Co sie dzieje z przedmiotami na extra equip slots po resecie?
Go Back To Polska Topic List
Prev1131613171318131913201443Next
Add Reply New Topic New Poll