d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1131513161317131813191443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Aug 22 2010 05:55am
Quote (zALC @ Aug 22 2010 11:51am)
jeszcze wypadaloby zrobic


wiadomo
Quote (myl0rd @ Aug 22 2010 11:53am)
To nic nie daje. Taka guild, w której nabijają gps dla 50fg jest dla mnie bezsensowna...


Jak ktos ma malo fg to dobry sposob na zarobek

Ehhh tam akurat nikt nie gra w ls, tylko tak napisalem bo widzialem kilka postow wyzej ze za gp max 20 fg

Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,386.59
Aug 22 2010 05:57am
Quote (myl0rd @ Aug 22 2010 11:53am)
To nic nie daje. Taka guild, w której ludzie nabijają gps dla 50fg jest dla mnie bezsensowna...


dlaczego bezsensowna?
Ty mu oferujesz GP a on Ci za to placi, mysle, ze uczciwy deal.
Przy okazji sposob na zarobek
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 22 2010 07:36am
Jezeli ktos musi ubrac psotac a ma na styk fg to kazde fg sie przyda. Dobrze to znam.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 22 2010 12:06pm
Quote (zALC @ 22 Aug 2010 12:57)
dlaczego bezsensowna?
Ty mu oferujesz GP a on Ci za to placi, mysle, ze uczciwy deal.
Przy okazji sposob na zarobek


Tylko w guild liczy sie zgranie ludzi i atmosfera, płacąc za GPS tego nie osiągniesz.

Quote (Grigo @ 22 Aug 2010 14:36)
Jezeli ktos musi ubrac psotac a ma na styk fg to kazde fg sie przyda. Dobrze to znam.


50fg w ls to nic.
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 22 2010 12:16pm
Quote (myl0rd @ 22 Aug 2010 20:06)
Tylko w guild liczy sie zgranie ludzi i atmosfera, płacąc za GPS tego nie osiągniesz.



50fg w ls to nic.


tru

Quote (Grigo @ 22 Aug 2010 15:36)
Jezeli ktos musi ubrac psotac a ma na styk fg to kazde fg sie przyda. Dobrze to znam.


ale to tez tru

na początku bez wsparcia jest ciężko, jak sie nie ma od kogo porzyczyc items, lub co gorsza nie ma sie nawet 100 fg na guild vault to taka zaplata jest przydatna

ja pare razy zrobiłem cos takiego ze dalem początkującemu slasherowi fg na start i troche items, wielu po rozkręceniu stało sie wartosciowymi członkami i dobrymi slasherami
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 22 2010 12:24pm
Quote (myl0rd @ Aug 22 2010 08:06pm)
Tylko w guild liczy sie zgranie ludzi i atmosfera, płacąc za GPS tego nie osiągniesz.



50fg w ls to nic.


Jesli ktos chce poklikac a jest splukany to 50fg to dobra kwota. Widac nigdy nie grales w LS majac 0 fg, ja tak wiec wybacz, ale w tej kwestii nie mamy o czym dyskutowac. Swoje przeszedlem, teraz mam troche wiecej fg i moze to tez niewiele- ale idzie poklikac. Nie pogardzilbym dodatkowymi 50fg :)
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,386.59
Aug 22 2010 05:35pm
Quote (myl0rd @ Aug 22 2010 06:06pm)
Tylko w guild liczy sie zgranie ludzi i atmosfera, płacąc za GPS tego nie osiągniesz.



50fg w ls to nic.


To czy w guild osiagniesz zgranie ludzi i atmosfere zalezy od ludzi ktorzy w niej sa a nie od tego czy ktos Ci zaplaci za GP czy nie ^_^.

Owszem jedno 50fg to nic aczkolwiek jak ktos zaczyna to robi pare Mq liczac, ze cos znajdzie na catas + lapiac Fg's per GP w koncu powoli do czegos sobie dojdzie.
Member
Posts: 3,165
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Aug 22 2010 07:31pm
A jak myslycie, kiedy pawel zrobi cos z tymi gps? I jak to bedzie wygladalo?
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,386.59
Aug 22 2010 11:46pm
Quote (Snickerss @ Aug 23 2010 01:31am)
A jak myslycie, kiedy pawel zrobi cos z tymi gps? I jak to bedzie wygladalo?


co ma pawel zrobic z gps ^_^?
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Aug 22 2010 11:58pm
Quote (Snickerss @ Aug 23 2010 01:31am)
A jak myslycie, kiedy pawel zrobi cos z tymi gps? I jak to bedzie wygladalo?


kompletnie nie mam pojęcia o co Ci chodzi ...
Go Back To Polska Topic List
Prev1131513161317131813191443Next
Add Reply New Topic New Poll