Quote (sow_ozi @ Aug 22 2010 11:15am)
a czy ma ktoś jakieś problemy z logowaniem w tej chwili?
Dawno nie grałem i chciałem troszke znowu poklikać i nic poza "logging in"...
wszystko jest ok
btw u mnie za gp 50fg szefo placi
This post was edited by groch55 on Aug 22 2010 05:49am