d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1131313141315131613171443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 21 2010 11:49am
Quote (Zeratull @ Aug 21 2010 07:48pm)


Wierz mi, szukam. Nie dosc, ze podbijam co 4h swoj temat to takze szukam. Przjrzalem przed chwila 15 stron i nic :(
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 21 2010 11:56am
To ja mam moze i glupie pytanie ale w lsa gram fchooj malo i CO TO MQ I JAK SIE JE ROBI ?
Tzn. Co one dodaja a nie co to.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 21 2010 12:06pm
Quote (csdig @ 21 Aug 2010 19:56)
To ja mam moze i glupie pytanie ale w lsa gram fchooj malo i CO TO MQ I JAK SIE JE ROBI ?
Tzn. Co one dodaja a nie co to.


daje guild pointy po 50fg sztuka i resetuje ci lvl, jak zaliczysz to masz nowa klase bohatera do gry ale nie wiem czy oni sa jacys lepsi czy co
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 21 2010 12:06pm
Quote (csdig @ 21 Aug 2010 18:56)
To ja mam moze i glupie pytanie ale w lsa gram fchooj malo i CO TO MQ I JAK SIE JE ROBI ?
Tzn. Co one dodaja a nie co to.


Master Quest
Gdy Twoja postać osiągnie 71lvl masz możliwość zrobienia Master Quest

Jeśli uda ci się zrobić, odblokowujesz następną postać i masz znowu 1lvl. Jeśli się nie uda wracasz ponownie to do 1lvlu bez zmiany postaci. Każda próba nieudana to 1GP dla gildii. Po MQ nie traci się przedmiotów i proofów. Tutaj masz podane ile GPS otrzymasz za faila/passa:http://ladderslasher.d2jsp.org/index.php?g=2
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 21 2010 12:10pm
Quote (myl0rd @ 21 Aug 2010 20:06)
Master Quest
Gdy Twoja postać osiągnie 71lvl masz możliwość zrobienia Master Quest

Jeśli uda ci się zrobić, odblokowujesz następną postać i masz znowu 1lvl. Jeśli się nie uda wracasz ponownie to do 1lvlu bez zmiany postaci. Każda próba nieudana to 1GP dla gildii. Po MQ nie traci się przedmiotów i proofów. Tutaj masz podane ile GPS otrzymasz za faila/passa:http://ladderslasher.d2jsp.org/index.php?g=2


To jak ktos z low lvl ma MQ pass jak od 71 jest :O
I te Guild Points można sellać ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 21 2010 12:10pm
zobacz co ja mam to moze bym Ci spzredal mam jakis armor ale nie pmeitam ile ee ma a neichce mi sie wchodzic bo nie wyjde :P
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 21 2010 12:12pm
Quote (csdig @ 21 Aug 2010 19:10)
To jak ktos z low lvl ma MQ pass jak od 71 jest :O
I te Guild Points można sellać ?


Jeżeli masz Pass, to następną postać musisz od nowa lvlować do 71lvlu. Przykładowo robisz climba casterem, udał Ci się MQ to teraz masz samuraja z 1lvl. Guild points można sprzedawać. Ja osobiście wolę gildii nabijać.

This post was edited by myl0rd on Aug 21 2010 12:13pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 21 2010 12:13pm
Quote (myl0rd @ 21 Aug 2010 20:12)
Jeżeli masz Pass, to następną postać musisz od nowa lvlować do 71lvlu. Przykładowo robisz climba casterem, udał Ci się MQ to teraz masz samuraja z 1lvl.


Ok, dzieki <3
E : A jak sie je robi ?
Tzn. jak sie robi MQ.

This post was edited by csdig on Aug 21 2010 12:14pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 21 2010 12:15pm
drzwi sa i 3 klucze musze ten klucze w odpowiedniej kolejnosci wsadzic (random) i jak wszystkie 3 wsadzic czy wiecej na innych charach to wtedy pass jest jak fail to fail i 1 gp 2 na hc
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 21 2010 12:18pm
Quote (Patryk1991 @ 21 Aug 2010 20:15)
drzwi sa i 3 klucze musze ten klucze w odpowiedniej kolejnosci wsadzic (random) i jak wszystkie 3 wsadzic czy wiecej na innych charach to wtedy pass jest jak fail to fail i 1 gp 2 na hc


Te klucze zbierasz czy na 71 lvl dostajesz ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1131313141315131613171443Next
Add Reply New Topic New Poll