Quote (csdig @ 21 Aug 2010 18:56)
To ja mam moze i glupie pytanie ale w lsa gram fchooj malo i CO TO MQ I JAK SIE JE ROBI ?
Tzn. Co one dodaja a nie co to.
Master Quest
Gdy Twoja postać osiągnie 71lvl masz możliwość zrobienia Master Quest
Jeśli uda ci się zrobić, odblokowujesz następną postać i masz znowu 1lvl. Jeśli się nie uda wracasz ponownie to do 1lvlu bez zmiany postaci. Każda próba nieudana to 1GP dla gildii. Po MQ nie traci się przedmiotów i proofów. Tutaj masz podane ile GPS otrzymasz za faila/passa:
http://ladderslasher.d2jsp.org/index.php?g=2