d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1130131132133134206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 31 2011 10:04am
Quote (Maarthz @ 31 Jul 2011 17:13)
misiek traci itemy jak pada? bo ostatnio widzialem jak pyro 1800 mmr uzyl ulti na niego


Dobry pyro :DDD
Nie traci itemow jak pada.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 31 2011 10:15am
Quote (Maarthz @ 31 Jul 2011 17:13)
misiek traci itemy jak pada? bo ostatnio widzialem jak pyro 1800 mmr uzyl ulti na niego


nie traci ale jak ginie misiek to ws dostaje chyba 400mixed dmg wiec moze myslal ze go dobije
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Jul 31 2011 11:27am
Quote (lszcz @ Jul 31 2011 04:15pm)
nie traci ale jak ginie misiek to ws dostaje chyba 400mixed dmg wiec moze myslal ze go dobije


Chcac rozpoczac przygode z HoN-em jakie postacie polecacie? preferuje cos w stylu support lub melee carry ( znam niestety słownictwo z lol-a):P
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 31 2011 11:29am
Quote (toldi @ Jul 31 2011 05:27pm)
Chcac rozpoczac przygode z HoN-em jakie postacie polecacie? preferuje cos w stylu support lub melee carry ( znam niestety słownictwo z lol-a):P


Swiftblade
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 31 2011 11:29am
Quote (toldi @ 31 Jul 2011 19:27)
Chcac rozpoczac przygode z HoN-em jakie postacie polecacie? preferuje cos w stylu support lub melee carry ( znam niestety słownictwo z lol-a):P


Nie tykaj melee najlepiej. Plague rider dobry i łatwy support.

Btw mogłem mieć w poprzedniej grze immortal annihilation soulstealerem to vindiemu zostało 50 hp po moim ostatnim demon handzie i zajebał mnie tower :fume:
Nie było ani immortala ani annihilation, brakło killa.

This post was edited by Peu on Jul 31 2011 11:29am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 31 2011 11:35am
Quote (toldi @ 31 Jul 2011 19:27)
Chcac rozpoczac przygode z HoN-em jakie postacie polecacie? preferuje cos w stylu support lub melee carry ( znam niestety słownictwo z lol-a):P


Int ranged sa najlepsi do poznawania podstaw gry.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 31 2011 11:55am
Quote (Saygon @ 31 Jul 2011 19:35)
Int ranged sa najlepsi do poznawania podstaw gry.


Oprócz puppeta i bombardiera raczej.

I tempesta, ophelii, chippera, bubblesa i repulsora

This post was edited by Peu on Jul 31 2011 11:56am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 31 2011 11:58am
Quote (Peu @ 31 Jul 2011 19:55)
Oprócz puppeta i bombardiera raczej.


Yep. Na poczatku gry gralem tylko rangedami bo sa duzo bardziej izi niz melee.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 31 2011 12:00pm
Emerald warden chyba najprostszy ranged carry, flint beastwood też ez w chuj.
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 31 2011 01:32pm
Quote (Peu @ Jul 31 2011 09:00pm)
Emerald warden chyba najprostszy ranged carry, flint beastwood też ez w chuj.


Na poczatku lepiej supportow, plague raider tani i za free teraz polecam.
Go Back To Polska Topic List
Prev1130131132133134206Next
Add Reply New Topic New Poll