Quote (Pozer @ Sat, Sep 12 2009, 06:55pm)
wow infinity czy skakanie ?
skakanie normalne, tutaj masz link jak to zrobić ;D
doszedłem do drugiej wierzy priestem, na trzecią nie wiem czy da sie wejść bez engineeringu, pare razy byłem blisko
http://www.youtube.com/watch?v=jt7JiOC8Tl8Quote (Vampirepm3 @ Sat, Sep 12 2009, 07:06pm)
czemu takie minimalistyczne actionbary? te ktore masz zbindowane to masz ukryte czy co? uzywasz 1/4 skilli?:)
i wszystko jasne, czemu taki rating mamy low
This post was edited by ArtiQn on Sep 12 2009 01:07pm