d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11301311321331341680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Sep 12 2009 10:53am
Quote (myr00n @ Sat, 12 Sep 2009, 16:16)
w gure


ile dajesz za jednego
Member
Posts: 1,412
Joined: Jun 20 2007
Gold: 2.80
Sep 12 2009 10:55am
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Sep 12 2009 12:50pm


Ja z Rottę
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 12 2009 12:55pm
Quote (LatwyEz @ Sat, 12 Sep 2009, 19:50)
http://i28.tinypic.com/65dag4.jpg

Ja z Rottę
wow infinity czy skakanie ?
Member
Posts: 21,787
Joined: Jul 26 2005
Gold: 0.00
Sep 12 2009 01:06pm
Quote (LatwyEz @ Sat, Sep 12 2009, 06:50pm)
http://i28.tinypic.com/65dag4.jpg

Ja z Rottę


czemu takie minimalistyczne actionbary? te ktore masz zbindowane to masz ukryte czy co? uzywasz 1/4 skilli?:)

Quote (LatwyEz @ Sat, Sep 12 2009, 07:17pm)
nie widac na screenie ale mam na 10 % 3 bary jeszcze, a i bindy mam hidden

tez probowalem grac na bindach hidden ale kompletnie mi to nie odpowiadalo, nie widac cd, no ale moze to rzecz gustow:)

This post was edited by Vampirepm3 on Sep 12 2009 01:20pm
Banned
Posts: 1,470
Joined: Oct 5 2005
Gold: 0.00
Sep 12 2009 01:07pm
Quote (Pozer @ Sat, Sep 12 2009, 06:55pm)
wow infinity czy skakanie ?


skakanie normalne, tutaj masz link jak to zrobić ;D
doszedłem do drugiej wierzy priestem, na trzecią nie wiem czy da sie wejść bez engineeringu, pare razy byłem blisko
http://www.youtube.com/watch?v=jt7JiOC8Tl8

Quote (Vampirepm3 @ Sat, Sep 12 2009, 07:06pm)
czemu takie minimalistyczne actionbary? te ktore masz zbindowane to masz ukryte czy co? uzywasz 1/4 skilli?:)


i wszystko jasne, czemu taki rating mamy low :(

This post was edited by ArtiQn on Sep 12 2009 01:07pm
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Sep 12 2009 01:17pm
Quote (Vampirepm3 @ Sat, Sep 12 2009, 09:06pm)
czemu takie minimalistyczne actionbary? te ktore masz zbindowane to masz ukryte czy co? uzywasz 1/4 skilli?:)


nie widac na screenie ale mam na 10 % opaticy 3 bary jeszcze, a i bindy mam hidden

Quote (Pozer @ Sat, Sep 12 2009, 08:55pm)
wow infinity czy skakanie ?


skakanie od tylu tam :p


Moar :




This post was edited by LatwyEz on Sep 12 2009 01:20pm
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Sep 12 2009 01:45pm
Quote (Vampirepm3 @ Sat, Sep 12 2009, 09:06pm)
czemu takie minimalistyczne actionbary? te ktore masz zbindowane to masz ukryte czy co? uzywasz 1/4 skilli?:)


tez probowalem grac na bindach hidden ale kompletnie mi to nie odpowiadalo, nie widac cd, no ale moze to rzecz gustow:)


Widzisz, u mnie jest tak, ze jak mam cd na skillu, to raczej gra sie konczy ;D
Nie gram pve :P
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 12 2009 01:46pm
Quote (LatwyEz @ Sat, 12 Sep 2009, 20:17)
nie widac na screenie ale mam na 10 % opaticy 3 bary jeszcze, a i bindy mam hidden



skakanie od tylu tam :p


Moar :
http://i27.tinypic.com/luwyw.jpg
http://i26.tinypic.com/affpy9.jpg
nie zazdroszcze tym z waszego teamu
wy sobie skaczecie, a oni przegrywaja :d
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Sep 12 2009 01:59pm
Quote (Pozer @ Sat, Sep 12 2009, 09:46pm)
nie zazdroszcze tym z waszego teamu
wy sobie skaczecie, a oni przegrywaja :d


A ile reportow bylo ;DD

albo jakis koles:

Tfuj and Critz why are you just jumping around?


Teraz probuje namowic rotta na zwiedzenie hyjal

This post was edited by LatwyEz on Sep 12 2009 02:00pm
Go Back To Polska Topic List
Prev11301311321331341680Next
Closed New Topic New Poll