d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1130813091310131113121443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 02:07pm
Quote (lszcz @ 19 Aug 2010 22:05)
ale jak napisalem obok mnie w katakumbach popierniczal sobie mag i bij wiecej niz te wszystkie samuraje razem wziete :C


bił ee charmem, ale mana pewnie mu w kilka chwil schodziła - koles sie nudził lub było za wiele helerów i ktos musiał siekać
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,411.69
Aug 19 2010 02:09pm
Quote (lszcz @ Aug 19 2010 08:05pm)
ale jak napisalem obok mnie w katakumbach popierniczal sobie mag i bij wiecej niz te wszystkie samuraje razem wziete :C


Aby atak magiem byl efektywny to musialbys miec level profa cast charma ee ktorego uzywasz przynajmniej na 7-8lvl'u.
Magiem glownie sie leczy czyli szukaj robe/dagger/staff z jak najwiekszym heal mastery i jakiegos heal charma z jak najwieksza iloscia EE.
Jezeli chcesz zrobic sobie wellere albo atakowac aczkolwiek z profem 0 jest to raczej bez sensu to szukaj robe/dagger/staff z inteligence i jakis charm do castowania - earth/wind/fire/light/ice z EE

This post was edited by zALC on Aug 19 2010 02:09pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 19 2010 02:09pm
Quote (Pingu_Hv @ 19 Aug 2010 22:07)
bił ee charmem, ale mana pewnie mu w kilka chwil schodziła - koles sie nudził lub było za wiele helerów i ktos musiał siekać


z healerow bylem tylko ja a z mana nie mial wcale tak najgorzej, czyli co mam zrobic jesli chce grac raczej sam na arenie?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 19 2010 02:09pm
Quote (lszcz @ 19 Aug 2010 22:05)
ale jak napisalem obok mnie w katakumbach popierniczal sobie mag i bij wiecej niz te wszystkie samuraje razem wziete :C


jak wbijesz 15+ profa, to mozesz sie w to bawic. Pozostan przy leczeniu, poki tego nie zrobisz.

Quote (lszcz @ 19 Aug 2010 22:09)
z healerow bylem tylko ja a z mana nie mial wcale tak najgorzej, czyli co mam zrobic jesli chce grac raczej sam na arenie?


kup sprzet z int, i dobre ee charmy.

This post was edited by markov on Aug 19 2010 02:09pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 02:11pm
Quote (zALC @ 19 Aug 2010 22:09)
Aby atak magiem byl efektywny to musialbys miec level profa cast charma ee ktorego uzywasz przynajmniej na 7-8lvl'u.
Magiem glownie sie leczy czyli szukaj robe/dagger/staff z jak najwiekszym heal mastery i jakiegos heal charma z jak najwieksza iloscia EE.
Jezeli chcesz zrobic sobie wellere albo atakowac aczkolwiek z profem 0 jest to raczej bez sensu to szukaj robe/dagger/staff z inteligence i jakis charm do castowania - earth/wind/fire/light/ice z EE


albo ja jestem nie w temacie albo ktos gada bzdury...

po co mu lvl profa wysoki ? Ci za roznica czy ma charma 93 ee i 7% profa czy charma 100 ee ? Wystarczy lepszy charm...

Quote (markov @ 19 Aug 2010 22:09)
jak wbijesz 15+ profa, to mozesz sie w to bawic. Pozostan przy leczeniu, poki tego nie zrobisz.


no ale czemu ten prof jest wg was wymagany ? Jak ktos ma dobry stuff to nn profa...
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,411.69
Aug 19 2010 02:13pm
Quote (Pingu_Hv @ Aug 19 2010 08:11pm)
albo ja jestem nie w temacie albo ktos gada bzdury...

po co mu lvl profa wysoki ? Ci za roznica czy ma charma 93 ee i 7% profa czy charma 100 ee ? Wystarczy lepszy charm...



no ale czemu ten prof jest wg was wymagany ? Jak ktos ma dobry stuff to nn profa...


im wiekszy level profa tym wieksza szansa, ze megacrit wejdzie czyli to, ze walniesz kazdego potworka.
Castowanie na low profie = szybka strata many
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 02:14pm
Quote (zALC @ 19 Aug 2010 22:13)
im wiekszy level profa tym wieksza szansa, ze megacrit wejdzie czyli to, ze walniesz kazdego potworka.
Castowanie na low profie = szybka strata many


nie słyszałem jeszcze o tym :O

co to jest ten mega crit ?
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,411.69
Aug 19 2010 02:15pm
Quote (Pingu_Hv @ Aug 19 2010 08:14pm)
nie słyszałem jeszcze o tym :O

co to jest ten mega crit ?


no jak latasz catas to widzisz, ze czasem wszystkie potworki obrywaja w tym samym momencie?
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 19 2010 02:15pm
mam 1lvl profa cold chramy, czyli mam kupic bron z inteligencja i heal mastery, armor z ee int/ hm i chrama do leczenie z ee? czyli sam na arenie nie pogram ;(
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 02:15pm
Quote (zALC @ 19 Aug 2010 22:15)
no jak latasz catas to widzisz, ze czasem wszystkie potworki obrywaja w tym samym momencie?


nie zauwazylem :O
Go Back To Polska Topic List
Prev1130813091310131113121443Next
Add Reply New Topic New Poll