d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1130713081309131013111443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 10:44am
Quote (Grigo @ 19 Aug 2010 17:12)
A czemu nikt go nie lubi :O


bo robi mq na 69 lvlu i nie chce powiedzieć jak :(
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 19 2010 11:13am
Quote (Pingu_Hv @ Aug 19 2010 06:44pm)
bo robi mq na 69 lvlu i nie chce powiedzieć jak :(


Cos takiego :mellow:
CHyba nigdy nie kupie tych armorow ze str <_<
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Aug 19 2010 11:14am
Quote (Pingu_Hv @ 19 Aug 2010 18:44)
bo robi mq na 69 lvlu i nie chce powiedzieć jak :(


69 to pro lvl pod mq :)
Banned
Posts: 11,478
Joined: May 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 90%
Aug 19 2010 11:22am
czy na kazdym lvl leci 2-3% za zabitego moba na arenie?
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 19 2010 11:26am
Quote (peXg666 @ 19 Aug 2010 18:22)
czy na kazdym lvl leci 2-3% za zabitego moba na arenie?


Wydaje mi się, że tak. Minimum 2% za monstera.
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Aug 19 2010 11:31am
Quote (myl0rd @ 19 Aug 2010 19:26)
Wydaje mi się, że tak. Minimum 2% za monstera.


procentowo tak to sie przedstawia , jak masz +exp idzie wiecej

za welle moba 3-4% , w sumie full chain to od 32-45 mobow

This post was edited by Skitels on Aug 19 2010 11:31am
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 19 2010 01:59pm
mam takie pytanko, gram sobie spokojnie tym magikiem i gra mi sie dosc ciezko :/ na arenie musze leczyc sie co kilka potworow natomiast w catacombach jesli chce leczyc to nie moge atakowac bo nie wystarcza mi many :/ a i tak jesli lecze to okolo 100hp i nawet slabsze postacie lvlowo lecza sporo wiecej, teraz np gralem z magikiem ktory mial lvl o 5 nizszy i leczyl 2-3 razy wiecej co nie przeszkadzalo mu bic po 700+ kiedy moj najlepszy strzal to 180 :C

i tak wlasnie chce sie zapytac, jesli chcialbym takim magikiem walczyc a nie leczyc (glownie walczyc, np na arenie albo w tej calej studni) to jakie itemy kupic i na co zwracac szczegolna uwage? prosze o pomoc bo jestem takim nubem strasznym :CRY:
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 19 2010 02:00pm
Quote (lszcz @ Aug 19 2010 07:59pm)
mam takie pytanko, gram sobie spokojnie tym magikiem i gra mi sie dosc ciezko :/ na arenie musze leczyc sie co kilka potworow natomiast w catacombach jesli chce leczyc to nie moge atakowac bo nie wystarcza mi many :/ a i tak jesli lecze to okolo 100hp i nawet slabsze postacie lvlowo lecza sporo wiecej, teraz np gralem z magikiem ktory mial lvl o 5 nizszy i leczyl 2-3 razy wiecej co nie przeszkadzalo mu bic po 700+ kiedy moj najlepszy strzal to 180 :C

i tak wlasnie chce sie zapytac, jesli chcialbym takim magikiem walczyc a nie leczyc (glownie walczyc, np na arenie albo w tej calej studni) to jakie itemy kupic i na co zwracac szczegolna uwage? prosze o pomoc bo jestem takim nubem strasznym :CRY:


Musisz mieć ze 3k fg na start.
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 02:04pm
Quote (lszcz @ 19 Aug 2010 21:59)
mam takie pytanko, gram sobie spokojnie tym magikiem i gra mi sie dosc ciezko :/ na arenie musze leczyc sie co kilka potworow natomiast w catacombach jesli chce leczyc to nie moge atakowac bo nie wystarcza mi many :/ a i tak jesli lecze to okolo 100hp i nawet slabsze postacie lvlowo lecza sporo wiecej, teraz np gralem z magikiem ktory mial lvl o 5 nizszy i leczyl 2-3 razy wiecej co nie przeszkadzalo mu bic po 700+ kiedy moj najlepszy strzal to 180 :C

i tak wlasnie chce sie zapytac, jesli chcialbym takim magikiem walczyc a nie leczyc (glownie walczyc, np na arenie albo w tej calej studni) to jakie itemy kupic i na co zwracac szczegolna uwage? prosze o pomoc bo jestem takim nubem strasznym :CRY:


magiem sie nie walczy
mag jest od leczenia kup lepszy heal charm, nie sa drogie
dla ciaglosci akcji mozesz walic sobie w potworki ale nie musisz byc efektywny
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 19 2010 02:05pm
Quote (Pingu_Hv @ 19 Aug 2010 22:04)
magiem sie nie walczy
mag jest od leczenia kup lepszy heal charm, nie sa drogie
dla ciaglosci akcji mozesz walic sobie w potworki ale nie musisz byc efektywny


ale jak napisalem obok mnie w katakumbach popierniczal sobie mag i bij wiecej niz te wszystkie samuraje razem wziete :C
Go Back To Polska Topic List
Prev1130713081309131013111443Next
Add Reply New Topic New Poll