Quote (Grigo @ 19 Aug 2010 10:44)
Juz kiedys do niego pisalem, ma sie odezwac jak znajdzie nowy

@ Blondaas: Dlugo juz siedzisz w tym srodowisku, wiec jestes znany, ja dopiero co wrocilem po dlugiej przerwie, wiec musze dopiero zdobyc znajomych

Zawsze to latwiej ugadac sie z kumplami niz szukac na oslep

to nieprawda, picek aka blondaas nie ma kolegow, tak naprawde nikt go u nas nie lubi, zwlaszcza od wczorajszego wieczoru
This post was edited by Leny on Aug 19 2010 08:58am