d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1130413051306130713081443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 18 2010 12:01pm
Quote (El_Mariaci @ 17 Aug 2010 19:49)
czy magical tempered diamond battleaxe lvl 45 damage: 174-208  +4% mana syphon jest cokolwiek warte?


Raczej nie.

Quote (Grigo @ 17 Aug 2010 19:50)
Poki co mam lvl 5 charm 15 str...jestem na 26lvl i potrzebuje kopa do str :) Armor tez musze zmienic, bo mam 5 lvl 18 str


Charmy z dex masz? Powinieneś mieć dex i str itemy, a nie wszystko ze str.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 18 2010 12:02pm
Quote (myl0rd @ Aug 18 2010 08:01pm)
Raczej nie.



Charmy z dex masz? Powinieneś mieć dex i str itemy, a nie wszystko ze str.


Pierwsze 10 stat points dalem w vita, teraz daje wszystkie w dex az osiagne 100. Potem staty bede pakowal w str. Dlatego itemy na str kupuje :)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 18 2010 12:06pm
Quote (Grigo @ Aug 18 2010 08:02pm)
Pierwsze 10 stat points dalem w vita, teraz daje wszystkie w dex az osiagne 100. Potem staty bede pakowal w str. Dlatego itemy na str kupuje :)


i imo blad robisz, bo fg za duzo nie masz. Dex duzo tanszy jest i lepiej pakowac w str a kupic dex itemy.
A i vita to najglupszy pomysl jaki mogl byc.

Quote (Grigo @ Aug 18 2010 08:08pm)
Juz kilkadziesiat fg wydalem na str itemy. 10 w vita dalem, bo gram glownie solo...


i tak glupi pomysl imo :)
to jest SC, wiec na smierci sie duzo nie traci. Ja w vita daje tylko na wellerze.

This post was edited by Zeratull on Aug 18 2010 12:08pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 18 2010 12:08pm
Quote (Zeratull @ Aug 18 2010 08:06pm)
i imo blad robisz, bo fg za duzo nie masz. Dex duzo tanszy jest i lepiej pakowac w str a kupic dex itemy.
A i vita to najglupszy pomysl jaki mogl byc.


Juz kilkadziesiat fg wydalem na str itemy. 10 w vita dalem, bo gram glownie solo...
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 18 2010 12:08pm
Quote (Grigo @ 18 Aug 2010 19:02)
Pierwsze 10 stat points dalem w vita, teraz daje wszystkie w dex az osiagne 100. Potem staty bede pakowal w str. Dlatego itemy na str kupuje :)


Niepotrzebnie pakowałeś w vita. Osobiście wolę mieć itemy str i dex. Z mq items dex max ~120 reszta str.

Quote (Grigo @ 18 Aug 2010 19:11)
Nie stac mnie na wyszukane itemy. Skoro dex itemy tansze to moze faktycznie te kilakdziesiat fg zle wydalem. Mam juz 90+ dex z samych stat points, wiec tego climba bede musial tak przejsc. A i zobacze jak stoja dex charmy i leather/ scale armory...


Dzisiaj kupiłem leathera 50lvl req 50dex za 300fg, więc pewnie za 400-500fg kupisz wszystkie armory.

This post was edited by myl0rd on Aug 18 2010 12:15pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 18 2010 12:11pm
Quote (myl0rd @ Aug 18 2010 08:08pm)
Niepotrzebnie pakowałeś w vita. Osobiście wolę mieć itemy str i dex. Z mq items dex max ~120 reszta str.


Nie stac mnie na wyszukane itemy. Skoro dex itemy tansze to moze faktycznie te kilakdziesiat fg zle wydalem. Mam juz 90+ dex z samych stat points, wiec tego climba bede musial tak przejsc. A i zobacze jak stoja dex charmy i leather/ scale armory...

e/ Moge jakos bez dochodzenia do MQ zresetowac staty?

This post was edited by Grigo on Aug 18 2010 12:17pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 18 2010 12:18pm
Quote (Grigo @ Aug 18 2010 08:11pm)
Nie stac mnie na wyszukane itemy. Skoro dex itemy tansze to moze faktycznie te kilakdziesiat fg zle wydalem. Mam juz 90+ dex z samych stat points, wiec tego climba bede musial tak przejsc. A i zobacze jak stoja dex charmy i leather/ scale armory...

e/ Moge jakos bez dochodzenia do MQ zresetowac staty?


tak, zrobic reroll :P czyli wracasz do 1 lvla

Quote (myl0rd @ Aug 18 2010 08:08pm)
Niepotrzebnie pakowałeś w vita. Osobiście wolę mieć itemy str i dex. Z mq items dex max ~120 reszta str.
Dzisiaj kupiłem leathera 50lvl req 50dex za 300fg, więc pewnie za 400-500fg kupisz wszystkie armory.


tanio :O

This post was edited by Zeratull on Aug 18 2010 12:18pm
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Aug 18 2010 12:54pm
Quote (Grigo @ Aug 18 2010 06:02pm)
Pierwsze 10 stat points dalem w vita, teraz daje wszystkie w dex az osiagne 100. Potem staty bede pakowal w str. Dlatego itemy na str kupuje :)


to były tez moje podpowiedzi :) na swordy które kupuje Grigo imo itemki w str szczególnie na rougue, w vita bo jak nie ma sie wellera i gra solo na srednich itemkach mozna sie pokusić o welling na ~ 30 lev, po co ma ginąć na sc :o ? przecież to profy lecą, ja na hc teraz daje magowi do 45 w vita na wellera. z doswiadczenia wiem że na 65+ lev gra swordami solo arena z ~ 100ee to bedzie rzeźnia więc imo vita nie zaszkodzi
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Aug 19 2010 03:27am
Ciezko atm znalesc grupe na catach??
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 19 2010 03:28am
Quote (groch55 @ Aug 19 2010 11:27am)
Ciezko atm znalesc grupe na catach??


Zalezy o jakiej porze, czasem sie udaje.
Go Back To Polska Topic List
Prev1130413051306130713081443Next
Add Reply New Topic New Poll