Quote (Grigo @ Aug 18 2010 08:02pm)
Pierwsze 10 stat points dalem w vita, teraz daje wszystkie w dex az osiagne 100. Potem staty bede pakowal w str. Dlatego itemy na str kupuje

i imo blad robisz, bo fg za duzo nie masz. Dex duzo tanszy jest i lepiej pakowac w str a kupic dex itemy.
A i vita to najglupszy pomysl jaki mogl byc.
Quote (Grigo @ Aug 18 2010 08:08pm)
Juz kilkadziesiat fg wydalem na str itemy. 10 w vita dalem, bo gram glownie solo...
i tak glupi pomysl imo

to jest SC, wiec na smierci sie duzo nie traci. Ja w vita daje tylko na wellerze.
This post was edited by Zeratull on Aug 18 2010 12:08pm