d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1130113021303130413051443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 16 2010 06:56am
Ciezko znalezc team na catas...
A ile fg styknie?
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,553.89
Aug 16 2010 07:01am
Quote (Grigo @ Aug 16 2010 12:56pm)
Ciezko znalezc team na catas...
A ile fg styknie?


Pytaj Zeratulla ;p.
Czasem warto przegladac MP w poszukiwaniu okazji bo pomimo, ze glownie sa tam overpriced to jednak czasami zdarzaja sie okazje.
Zawsze mozesz liczyc, ze w catas Ci cos dropnie albo zainwestowac w wellera liczac, ze on przyniesie Ci pewne zyski za ktore ubierzesz inne postacie.

Co do catas to moze po prostu szukasz o niewlasciwej godzinie. Z rana, wieczorami i noca jest duzo gier.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 16 2010 07:02am
O wellerze nie ma mowy, bo 1,8k na pewno nie starczy. Chce sobie MQ porobic ;)
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,553.89
Aug 16 2010 07:04am
Quote (Grigo @ Aug 16 2010 01:02pm)
O wellerze nie ma mowy, bo 1,8k na pewno nie starczy. Chce sobie MQ porobic ;)


Wellera mozna ubrac do 2k.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 16 2010 07:09am
Jakis czas temu dyskutowalem o tym, nawet w tym temacie. Z tego co mowili inni to zeby utrzymac jaka taka skutecznosc to przydaloby sie wiecej niz 1,8k :)
Chce sobie zrobic melee climbera i pewnei go zrobie. Nie jestem przyzwyczajony do luksusu, przejrzyj sobie moj sprzet: Barlow,Charmy,itemyy,Mule...teraz klikam na tym i jakos do przodu ide. Ale mam wrazenie, ze lepiej by mi bylo rogue na swordy. Moze szybciej niz gdybym inwestowal w magiciana, no i samurai, paladyn tez na swordy ;)
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,553.89
Aug 16 2010 07:13am
Quote (Grigo @ Aug 16 2010 01:09pm)
Jakis czas temu dyskutowalem o tym, nawet w tym temacie. Z tego co mowili inni to zeby utrzymac jaka taka skutecznosc to przydaloby sie wiecej niz 1,8k :)
Chce sobie zrobic melee climbera i pewnei go zrobie. Nie jestem przyzwyczajony do luksusu, przejrzyj sobie moj sprzet: Barlow,Charmy,itemyy,Mule...teraz klikam na tym i jakos do przodu ide. Ale mam wrazenie, ze lepiej by mi bylo rogue na swordy. Moze szybciej niz gdybym inwestowal w magiciana, no i samurai, paladyn tez na swordy ;)


Na mp teraz jest nawet charm 152ee light za 1,2k do tego robe i staff/dagger ~40int czyli po jakies 300-400fg. Faktycznie za 1,8k moze byc ciezko bo nie styknie Ci na heal charma no ale to wystarczy uzbierac z 500wiecej i mozesz miec calkiem przyzwoitego wellera

This post was edited by zALC on Aug 16 2010 07:13am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 16 2010 07:28am
500 mowisz... No nie wiem, trzeba jeszcze zdobyc te itemki na welle, mialem zamiar je kolekcjonowac climberem, a kiedys majac fg zwellowac ;)
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,553.89
Aug 16 2010 07:32am
Quote (Grigo @ Aug 16 2010 01:28pm)
500 mowisz... No nie wiem, trzeba jeszcze zdobyc te itemki na welle, mialem zamiar je kolekcjonowac climberem, a kiedys majac fg zwellowac ;)


Mozesz robic rownie dobrze Magiem Mq. Podczas climba zbierasz rzeczy do wellowania, wbijasz 64 wellujesz co masz robisz Mq i tak od nowa
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 16 2010 07:34am
Ale mam beznadziejny sprzet do climbowania. Ponadto w razie passa musialbym zrezygnowac z kolejnej postaci. Myslalem o sprzedawaniu GPs... Jeszcze sie zastanowie.
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,553.89
Aug 16 2010 07:36am
Quote (Grigo @ Aug 16 2010 01:34pm)
Ale mam beznadziejny sprzet do climbowania. Ponadto w razie passa musialbym zrezygnowac z kolejnej postaci. Myslalem o sprzedawaniu GPs... Jeszcze sie zastanowie.


Jak uwazasz, juz nie ma takiej selekcji w catas jak to mialo miejsce wczesniej.
Go Back To Polska Topic List
Prev1130113021303130413051443Next
Add Reply New Topic New Poll