Quote (Grigo @ Aug 16 2010 12:56pm)
Ciezko znalezc team na catas...
A ile fg styknie?
Pytaj Zeratulla ;p.
Czasem warto przegladac MP w poszukiwaniu okazji bo pomimo, ze glownie sa tam overpriced to jednak czasami zdarzaja sie okazje.
Zawsze mozesz liczyc, ze w catas Ci cos dropnie albo zainwestowac w wellera liczac, ze on przyniesie Ci pewne zyski za ktore ubierzesz inne postacie.
Co do catas to moze po prostu szukasz o niewlasciwej godzinie. Z rana, wieczorami i noca jest duzo gier.