d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1130013011302130313041443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 15 2010 11:36am
Quote (Pingu_Hv @ 15 Aug 2010 19:35)
nie ma to jak sukces przy wellowaniu

Mystical spiderthread padded robe
Level Req: 55
Physical Defense: 0 to 92
Magical Defense: 235 to 589

+164% Enhanced Effect
+2 Mana Regen
+1% Magical Damage Reduction


Ile wart ? :O
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 15 2010 11:38am
Quote (csdig @ 15 Aug 2010 19:36)
Ile wart ? :O


po odliczeniu podatku, pośredników, managera, sprzątaczki i czynszu to... cały chuj :(

Pytanie do ludzi będących na bierząco z LS - widze ze pojawiło się coś takiego jak magical defense - domyslam sie ze to ochrona przed magicznym dmg ale czy w takim wypadku ee w robach jest przydatne ?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 15 2010 11:38am
Quote (Pingu_Hv @ Aug 15 2010 07:35pm)
nie ma to jak sukces przy wellowaniu

Mystical spiderthread padded robe
Level Req: 55
Physical Defense: 0 to 92
Magical Defense: 235 to 589

+164% Enhanced Effect
+2 Mana Regen
+1% Magical Damage Reduction


mialem bardzo podobny jesli nie identyczny ee :D doluja takie dropy Ireczku :) Ale nie poddawaj sie ;D
a wart nie duzo. moze ktos 100 da

Quote (Pingu_Hv @ Aug 15 2010 07:38pm)
po odliczeniu podatku, pośredników, managera, sprzątaczki i czynszu to... cały chuj :(

Pytanie do ludzi będących na bierząco z LS - widze ze pojawiło się coś takiego jak magical defense - domyslam sie ze to ochrona przed magicznym dmg ale czy w takim wypadku ee w robach jest przydatne ?


samo ee to crap jak chuj, ale jak ma int to zajebiste jest.

Quote (Pingu_Hv @ Aug 15 2010 07:40pm)
zartujesz ? Da ktos za to 100 fg ? Ja bym to zwellował, czyli wystawic to w mp ? Np. za 80 fg ?


Moja mi zeszla dosc szybko za 20 fg, wiec mysle ze 100 dostaniesz

This post was edited by Zeratull on Aug 15 2010 11:41am
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 15 2010 11:40am
Quote (Zeratull @ 15 Aug 2010 19:38)
mialem bardzo podobny jesli nie identyczny ee :D doluja takie dropy Ireczku :) Ale nie poddawaj sie ;D
a wart nie duzo. moze ktos 100 da



samo ee to crap jak chuj, ale jak ma int to zajebiste jest.


zartujesz ? Da ktos za to 100 fg ? Ja bym to zwellował, czyli wystawic to w mp ? Np. za 80 fg ?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 16 2010 05:58am
Jesli zdecydowalbym sie grac jaks psotacia melee, to lepiej wziac armor z np. str czy jakis z life steal? Jak to sie przekalda na efektywnosc i cene?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 16 2010 06:08am
Quote (Grigo @ 16 Aug 2010 13:58)
Jesli zdecydowalbym sie grac jaks psotacia melee, to lepiej wziac armor z np. str czy jakis z life steal? Jak to sie przekalda na efektywnosc i cene?


str lepiej, life steal jest mocno ograniczone w tej wersji
ofc str drozsze ale masz wieksze dmg
jezeli grasz barbem to warto zainwestowac w armor z ee i tankować - nie są drogie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 16 2010 06:15am
Quote (Pingu_Hv @ Aug 16 2010 02:08pm)
str lepiej, life steal jest mocno ograniczone w tej wersji
ofc str drozsze ale masz wieksze dmg
jezeli grasz barbem to warto zainwestowac w armor z ee i tankować - nie są drogie


Szczerze mowiac myslalem raczej o rogue na swordy. Obecnie jestem na etapie kalkulacji, czy moje fg starczy na jaki taki sprzet, zeby powspinac sie 1-71 :)
Mam magiciana z low eq, ale nie chce robic z niego climbera, dlatego mysle o takim rozwiazaniu.
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,563.39
Aug 16 2010 06:28am
Quote (Grigo @ Aug 16 2010 12:15pm)
Szczerze mowiac myslalem raczej o rogue na swordy. Obecnie jestem na etapie kalkulacji, czy moje fg starczy na jaki taki sprzet, zeby powspinac sie 1-71 :)
Mam magiciana z low eq, ale nie chce robic z niego climbera, dlatego mysle o takim rozwiazaniu.


Swordy ogolnie sa drogie wiec obecny stan Fg pozwoli Ci zakupic sredni sword set.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 16 2010 06:38am
Quote (zALC @ Aug 16 2010 02:28pm)
Swordy ogolnie sa drogie wiec obecny stan Fg pozwoli Ci zakupic sredni sword set.


Wiem, ze nie kupie bajecznego ekwipunku, ale chociaz taki, zeby jako tako sie gralo. Solo, glownie solo. W razie mozliwosci catas.
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,563.39
Aug 16 2010 06:51am
Quote (Grigo @ Aug 16 2010 12:38pm)
Wiem, ze nie kupie bajecznego ekwipunku, ale chociaz taki, zeby jako tako sie gralo. Solo, glownie solo. W razie mozliwosci catas.


Raczej catas glownie catas i w razie mozliwosci solo :).
Tak jak powiedzialem za 1,8k kupisz przecietny sword set a doliczajac do tego jakies 2 charmy z str albo dex i jakies armory to nie styknie
Go Back To Polska Topic List
Prev1130013011302130313041443Next
Add Reply New Topic New Poll