d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1129913001301130213031443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 14 2010 08:26am
Quote (Zeratull @ 14 Aug 2010 10:17)
NotAfraid (Lvl: 8) Fighter
Exp: 7,585,411
57 Str, 50 Dex, 10 Int, 50 Vit
747 Kills, 1 Deaths
Last Played: 14 days, 9 hours ago

Najpierw zacznij grac potem cos pisz...



Moze dlatego ze zmeczony jestem i mnie leb boli.


to sobie odpocznij :(

NotAfraid (Lvl: 9) Fighter
Exp: 8,000,220
57 Str, 50 Dex, 10 Int, 50 Vit
815 Kills, 1 Deaths
Last Played: 4 minutes, 18 seconds ago

Quote (El_Mariaci @ 14 Aug 2010 10:16)
wiesz gdzie masz wbiajc :angry:

ja 42 lvl chętnie z kimś pogram



wiesz co mowilem :P

This post was edited by Patryk1991 on Aug 14 2010 08:27am
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Aug 14 2010 08:34am
Quote (Pingu_Hv @ Aug 14 2010 01:58pm)
ja mam doswiadczenie 3 letnie ale nie koniecznie dobry sprzet - nie wiem co to za inicjatywa ale chyba moge jakims nowym pomoc z lsem :P


I to mi się podoba :) najwazniejsze sa dobre checi :hail:
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,563.39
Aug 14 2010 09:12am
Quote (zALC @ Aug 14 2010 07:33am)
raczej nie


Chętnie healerem sie do takiej inicjatywy przyłącze.

This post was edited by zALC on Aug 14 2010 09:12am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 14 2010 11:02am
Mam 45 lvl magiciana, moge leczyc.
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 15 2010 10:48am
Wlluje od rana, już dziesiątki itemów 15-55 lvl poszły do studni i nic :(
cisne dalej
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 15 2010 10:53am
Mam zamiar zacząć znów grać w lsa, kiedyś trochę grałem ale mało.
Jaka najlepsza postać będzie na początek i też na której można się trochę dorobić ?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 15 2010 10:57am
Quote (csdig @ 15 Aug 2010 18:53)
Mam zamiar zacząć znów grać w lsa, kiedyś trochę grałem ale mało.
Jaka najlepsza postać będzie na początek i też na której można się trochę dorobić ?


najlepszy mag bo najlatwiej wellować ale musisz zainwestowac w well items
jezeli chodzi o climb to byle troche itemow z hm/in i dobry heal charm i juz bedziesz mile widziany na kazdym cata ( na solo trzeba doinwestowac w int gear i ee charm )
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 15 2010 10:58am
Quote (Pingu_Hv @ 15 Aug 2010 18:57)
najlepszy mag bo najlatwiej wellować ale musisz zainwestowac w well items
jezeli chodzi o climb to byle troche itemow z hm/in i dobry heal charm i juz bedziesz mile widziany na kazdym cata ( na solo trzeba doinwestowac w int gear i ee charm )


A jak pakować w staty u maga ?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 15 2010 11:01am
Quote (csdig @ 15 Aug 2010 18:58)
A jak pakować w staty u maga ?


jak na climb to full int
jezeli pod well to 10 vita na poczatek i reszta int
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 15 2010 11:35am
nie ma to jak sukces przy wellowaniu

Mystical spiderthread padded robe
Level Req: 55
Physical Defense: 0 to 92
Magical Defense: 235 to 589

+164% Enhanced Effect
+2 Mana Regen
+1% Magical Damage Reduction
Go Back To Polska Topic List
Prev1129913001301130213031443Next
Add Reply New Topic New Poll