d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1129130131132133206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 31 2011 06:25am
Quote (Hejobongo @ 31 Jul 2011 14:22)
A ood jakich mobow zaczynac, jest roznica czy od najslabszych jechac?


normalnie zaczyna sie od najslabszych ale u wildsoula nie ma roznicy, bijesz obojetny spawn a moba najpierw bije sie najlepszego bo te male nie zadaja praktycznie nic, przy odrobinie szczescia zablokuje 100% dmg malego miniona tarcza
jesli farma idzie ci zajebiscie i zlapiesz kilka killow early to mozesz probowac robick Mocka na niedzwiedzia (taki mlotek z aura jak sunfire cape i +60dmg) ale to tylko jesli gra nie trwa jeszcze dlugo
a tak to sobie steambootsy, niedzwiedziowi zwykle i nakurwiasz praktycznie caly czas na 500+ movement speeda
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 31 2011 06:26am
Quote (lszcz @ 31 Jul 2011 14:19)
chyba najlatwiejsza dzungla, kupujesz na start runki do zjadania drzew albo pota + tarcze+siekiere i dajesz to miskowi, potem juz tylko farmisz, misiek jest praktycznie niesmiertelny a nawet jak padnie to bedziesz mial cd na nowego, najpierw warto wyfarmic zwykle czerwone buty sobie i miskowi, potem juz mozesz isc bezposrednio w grubsze itemy takie jak frostburn/thunderclaw/alchemist bone


Alchemist przed butami i można rushować mock na miśka.

Quote (lszcz @ 31 Jul 2011 14:25)
normalnie zaczyna sie od najslabszych ale u wildsoula nie ma roznicy, bijesz obojetny spawn a moba najpierw bije sie najlepszego bo te male nie zadaja praktycznie nic, przy odrobinie szczescia zablokuje 100% dmg malego miniona tarcza
jesli farma idzie ci zajebiscie i zlapiesz kilka killow early to mozesz probowac robick Mocka na niedzwiedzia (taki mlotek z aura jak sunfire cape i +60dmg) ale to tylko jesli gra nie trwa jeszcze dlugo
a tak to sobie steambootsy, niedzwiedziowi zwykle i nakurwiasz praktycznie caly czas na 500+ movement speeda


Ciężko łapać kille ws'em early, po prostu farmić z alchemistem i tyle.

This post was edited by Peu on Jul 31 2011 06:27am
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 31 2011 06:28am
Kk dzieki, jeszcze miesiac i na niego uzbieram :DDDD
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 31 2011 06:28am
Quote (Peu @ 31 Jul 2011 14:26)
Alchemist przed butami i można rushować mock na miśka.



Ciężko łapać kille ws'em early, po prostu farmić z alchemistem i tyle.


jak przyfarci ci sie to stun niedzwiedzia + lekka pomoc z lane i mozesz cos pozabijac, ws na poczatku zabija jak kazdy inny carry w grze tyle ze masz szanse na tego niedzwiedziego stuna wiec zawsze cos
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 31 2011 06:30am
Quote (lszcz @ 31 Jul 2011 14:28)
jak przyfarci ci sie to stun niedzwiedzia + lekka pomoc z lane i mozesz cos pozabijac, ws na poczatku zabija jak kazdy inny carry w grze tyle ze masz szanse na tego niedzwiedziego stuna wiec zawsze cos


Jak nie będzie dobrego stuna to nie zabije, nie porównuj go do innych carry :(

MM działa tak jak należy.

Quote (Hejobongo @ 31 Jul 2011 14:28)
Kk dzieki, jeszcze miesiac i na niego uzbieram :DDDD


W honie zarabiasz szybciej niż w lolu na hero.

This post was edited by Peu on Jul 31 2011 06:30am
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 31 2011 06:32am
Quote (Peu @ Jul 31 2011 03:30pm)
Jak nie będzie dobrego stuna to nie zabije, nie porównuj go do innych carry :(

MM działa tak jak należy.



W honie zarabiasz szybciej niż w lolu na hero.


Na razie dostaje po kilka coinow za gre :/
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 31 2011 07:15am
Quote (Hejobongo @ 31 Jul 2011 14:32)
Na razie dostaje po kilka coinow za gre :/


Musisz wygrywac h3h3h3.
Nie polecam kupowania wsa bo w normalnych grach jest maksymalnym crapem.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 31 2011 07:34am
Ile trwają rozgrywki w HoN'ie?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 31 2011 07:35am
Quote (Last_Hope @ 31 Jul 2011 15:34)
Ile trwają rozgrywki w HoN'ie?


Tyle samo co w lolu. 15 do nawet 70 minut. Srednio moje gry trwaja 33 minuty.
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Jul 31 2011 09:13am
misiek traci itemy jak pada? bo ostatnio widzialem jak pyro 1800 mmr uzyl ulti na niego
Go Back To Polska Topic List
Prev1129130131132133206Next
Add Reply New Topic New Poll