Quote (Pozer @ Sat, Sep 12 2009, 12:30pm)
nie da sie zrobic nigdzie takich imion nawet, zablokowane jest poprostu
a on jako jedyny 80 ma
moze dlatego cuz hiszpan, a jesus to hiszpanskie imie wiec mu odpuscili
wlasnie o to mi chodzi. mohameda sie boja ale Jezusa juz nie. a mohamed to tez islamskie imie.
zreszta chuj, nie bede tu rozpoczynal politycznej dyskusji, juz wole chwalenie sie prospectem i iloscia zrobionych noblesow.