Quote (SonAmadik @ Nov 18 2018 08:47pm)
alee Olgierd był w kamieniach na szaniec a nie w krew i wino. :mad:
Wiesz że są rożne zakończenia krwi i wina? ;>
Dlatego napisałem
całej fabuły, a nie wiedziałem, myślałęm, że w standardzie tak chujowo się kończy. Zachowałem się nad wyraz protekcjonalnie, odkryłem, że tamta czarna kurwa chciała zabić siostrę, to podkablowałem damianowi, henrietcie, a Syannie powiedziałem co o niej myślę i nic to nie pomogło. Henrietta skazała ją na Sybir, ale i tak chciała przytulić siostrę, to efektem tego wyszło pk 1:1
Ale dzięki, że to napisałeś, już cofam się w czasie i zmieniam zakończenie xd
Quote (DIABLO_PIKACZU @ Nov 18 2018 08:48pm)
A jak sie u Ciebie zakonczyla fabula?
Dla mnie wampir byl najtrudniejszy... 3 etapowa walka.
wyżej opisałem xd
Właśnie nie, nastraszyłęś mnie, że ciężka będzie walka, to nasmarowałem się olejkami żożoba i wypiłem najlepszy eliksir do walki, to za pierwszym razem siekłem xd Olgierd też ma kilkuetapową walkę, bo im bliżej końca, tym był silniejszy i miał bardziej dopracowany system walki.