d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piękni Przystojni Mężczyźni > Temat Oficjalny
Prev1121314151689Next
Closed New Topic New Poll
Nov 18 2018 12:06pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Nov 18 2018 12:14pm
nie chciałbym być znowu czarnowidzem, ale......
Member
Posts: 1,564
Joined: Dec 13 2012
Gold: 0.01
Nov 18 2018 12:15pm
Quote (Ezraaa @ Nov 18 2018 07:14pm)
nie chciałbym być znowu czarnowidzem, ale......



Moze w koncu zamkna ten pedalski temat.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 18 2018 12:30pm
dawać wincej :drool:
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Nov 18 2018 12:44pm
Quote (DIABLO_PIKACZU @ Nov 18 2018 08:15pm)
Moze w koncu zamkna ten pedalski temat.


Właśnie przeszedłem Krew i wino i powiem Ci, że jestem wkurwiony zakończeniem, a mówiąc w prost głupotą Henriety.

Z całej fabuły wg. mnie najtrudniejszym bossem był Olgierd
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Nov 18 2018 12:47pm
Quote (Ezraaa @ 18 Nov 2018 19:44)
Właśnie przeszedłem Krew i wino i powiem Ci, że jestem wkurwiony zakończeniem, a mówiąc w prost głupotą Henriety.

Z całej fabuły wg. mnie najtrudniejszym bossem był Olgierd


alee Olgierd był w kamieniach na szaniec a nie w krew i wino. :mad:


Wiesz że są rożne zakończenia krwi i wina? ;>
Member
Posts: 1,564
Joined: Dec 13 2012
Gold: 0.01
Nov 18 2018 12:48pm
Quote (Ezraaa @ Nov 18 2018 07:44pm)
Właśnie przeszedłem Krew i wino i powiem Ci, że jestem wkurwiony zakończeniem, a mówiąc w prost głupotą Henriety.

Z całej fabuły wg. mnie najtrudniejszym bossem był Olgierd



A jak sie u Ciebie zakonczyla fabula?

Dla mnie wampir byl najtrudniejszy... 3 etapowa walka.
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Nov 18 2018 12:48pm
Quote (DIABLO_PIKACZU @ 18 Nov 2018 19:06)


Za to mozna bana dostac i Ci nie popuszcze!

Quote (DIABLO_PIKACZU @ 18 Nov 2018 19:48)
A jak sie u Ciebie zakonczyla fabula?

Dla mnie wampir byl najtrudniejszy... 3 etapowa walka.


Tak, wampir był ciężki.

This post was edited by SonAmadik on Nov 18 2018 12:49pm
Member
Posts: 1,564
Joined: Dec 13 2012
Gold: 0.01
Nov 18 2018 12:51pm
Quote (SonAmadik @ Nov 18 2018 07:48pm)
Za to mozna bana dostac i Ci nie popuszcze!



Tak, wampir był ciężki.



SomAmadik. To tylko chlopiec w kompielkach, nie rubmy afery.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Nov 18 2018 01:07pm
Quote (SonAmadik @ Nov 18 2018 08:47pm)
alee Olgierd był w kamieniach na szaniec a nie w krew i wino. :mad:


Wiesz że są rożne zakończenia krwi i wina? ;>


Dlatego napisałem całej fabuły, a nie wiedziałem, myślałęm, że w standardzie tak chujowo się kończy. Zachowałem się nad wyraz protekcjonalnie, odkryłem, że tamta czarna kurwa chciała zabić siostrę, to podkablowałem damianowi, henrietcie, a Syannie powiedziałem co o niej myślę i nic to nie pomogło. Henrietta skazała ją na Sybir, ale i tak chciała przytulić siostrę, to efektem tego wyszło pk 1:1 :angry:

Ale dzięki, że to napisałeś, już cofam się w czasie i zmieniam zakończenie xd

Quote (DIABLO_PIKACZU @ Nov 18 2018 08:48pm)
A jak sie u Ciebie zakonczyla fabula?

Dla mnie wampir byl najtrudniejszy... 3 etapowa walka.


wyżej opisałem xd

Właśnie nie, nastraszyłęś mnie, że ciężka będzie walka, to nasmarowałem się olejkami żożoba i wypiłem najlepszy eliksir do walki, to za pierwszym razem siekłem xd Olgierd też ma kilkuetapową walkę, bo im bliżej końca, tym był silniejszy i miał bardziej dopracowany system walki.
Go Back To Polska Topic List
Prev1121314151689Next
Closed New Topic New Poll